Gigant elektronicznej rozrywki odsłania część kart. Wiemy już, że najnowsza część C&C dzieje się w roku 2047. Świat stał się niezbyt gościnnym miejscem. Podzielono go na różne strefy, w zależności od poziomu „zainfekowania” tiberium. Obszary czerwone są miejscami, z których człowiek musiał się wynieść. Teraz spustoszenie sieją tam olbrzymie burze jonowe. Obszary żółte to połacie ziemi częściowo nadające się do życia, istnieje jednak szansa, że szybko przemienią się w te najmniej gościnne. Ostatnie z nich, niebieskie, to te części Matki Ziemi gdzie człowiek nadal może bez obaw się rozwijać. O te obszary będą najprawdopodobniej toczyły się zacięte walki.

Najciekawszą informację zostawiliśmy jednak na koniec. Oprócz dobrze znanych GDI i NOD w grze pojawi się trzecia rasa. Będą nią kosmici w jakiś sposób związani z tiberium. Wiemy także, że będą oni praktycznie nie do zatrzymania gdy w pełni rozwiniemy ich jednostki i budowle. Czy takie rozwiązanie ma sens? Czy podoba się wam graczom/fanom serii? I najważniejsze. Czy kosmici mają coś wspólnego z rozbitym UFO, które pojawiło się w Tiberian Sun? Dajcie nam znać co na ten temat myślicie.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

7 KOMENTARZE

  1. Jestem jak najbardziej za wprowadzeniem trzeciej strony konfliktu. Może to odświeży zakurzoną już serię. To, że kosmici będą nie do zatrzymania, po pełnym rozwinięciu, ma sens tylko w takim przypadku, że będą sie rozwijać powoli i początkowo będą dużo słabsi od NOD i GDI.

  2. dlatego w genealsów fajnie sie grało po sieci. . . a 3 frakcja to tez niezły pomysł, byle jak to powiedzial micmaks rozwijali sie bardzo powoli, chociaż cięzko to bedzie wszytko zbalansowac, najlepiej jakby byli mniej wiecej tak silni jak reszta

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here