Kiedy czytacie te słowa łatkę nazwaną Cagney mogą już ściągać posiadacze Playstation 3. W patchu dla Xboxa 360 studio Criterion znalazło jeszcze jakieś bugi. Na aktualizację dla 360tki musimy niestety poczekać przynajmniej do 24-go lipca. Przypominamy, że Cagney wprowadza do gry między innymi nowe rodzaje zabawy, nieznane do tej pory auta i 70 tzw. Freeburn Challenges. Jeśli posiadasz najnowsze wyścigi studia Criterion to koniecznie powinieneś pobrać tę aktualizację.

Dziś wielu graczy będzie spoglądało do newsów na temat łatek. Sony postanowiło skorzystać z tej okazji i zapowiedziało nowy dodatek do gry PAIN. Nosi on nazwę Amusement Park i powinien zostać udostępniony latem. Przeniesienie akcji gry do wesołego miasteczka wydaje nam się całkiem dobrym pomysłem, więc na pewno będziemy się przyglądali tej aktualizacji. Teraz dodamy tylko, że będziecie w niej mogli zdobywać Trofea. Jeśli natomiast jesteście ciekawi jak PAIN Amusement Park wygląda w akcji, to kliknijcie w ten link. Zaprowadzi on was do materiału wideo z gry.

Darmowe aktualizacje Ferrari Challenge zapowiedziało także studio System 3. Pierwszą z nich zobaczyć mamy w przyszłym miesiącu. Łatka naprawia problemy z graniem online. Powinniśmy w niej także znaleźć jeden nowy tor i pięć maszyn z włoskiej stajni. System 3 zapowiadają, że do końca roku mniej więcej co miesiąc otrzymywać będziemy mogli pobrać podobne aktualizacje.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

6 KOMENTARZE

  1. Tego mi było trzeba. Konkretne są nowe zadania (po dziesięć dla każdej liczby zawodników) na czas. Dzielą się na dwie części. Polecam każdemu! A nowy wygląd menu i reszty to poezja 🙂

  2. Faktycznie, teraz menu jest kolorach szaro- pomarańczowy i jako kompozycja wygląda całkiem nieźle. Doszły też wszystkie utwory klasyczne do track listy (wcześniej nie można było ich sobie właczyc i słuchac podczas jazdy, tylko gdy wyłączył się silnik w samochodzie), choc do takiej rozruby Mozart po prostu nie pasuje ;)Najlepsze moim zdaniem i najbardziej wyczekiwanym jest słuchanie własnej muzyki z dysku na PS3. Gra zyskuje jeszcze bardziej na miodności gdy jeżdżę przy swoim ulubionym zespole (Breaking Benjamin j. c xD). Jedynym problemem jest waga Cagneya. Grubas waży 38X MB, co dla niektórych może byc problemem. W każdym razie Cagney jest za totalne free, a biorąc pod uwagę nowości jakie wnosi, Criterion spisał się na Platynowy Puchar.

  3. Już pisałem, we wcześniejszym niusiem o tym patchu, przypomnę i powiem jak wrażenia :)No więc po zalogowaniu na PSN i odpaleniu gry wyskakuje nam komunikat o dostępnej aktualizacji 1. 30 v. (czyli Cagney, myślę, że 2. 00 możemy się spodziewać przy 3. dodatku). Wybieramy oczywiście ściąganie. Teraz możemy spokojnie zrobić nie kanapkę, ale obiad dla rodziny z przystawką i deserem- plik waży całe 385 MB (operacji nie możemy dokonywać w tle). Już po odpaleniu gry wita nas nowe logo: to samo, ale z dodanymi barwami pomarańczowymi. Dalej idzie jak zwykle- EA i wybuch Criterion. I znowu zaskoczenie- ekran startowy kompletnie się zmienił, możemy zapomnieć o panoramówce Raju. Teraz wita Nas wypasiasta furka skomponowana z dymem wychodzący z dołu. Dalej przechodzimy do Kalendarza, nowej funkcji od Criterion. Wita nas stare News, czyli statyski ze świata i co nowego nas czeka. Dowiadujemy się, że Kalendarz to nie kolejny kaprys Criterion, będzie to integralna część rozgrywki. Będą wyznaczane rozgrywki online o różnych godzinach, w różnych strefach czasowych. Pomoże nam w tym zegar (obok pogoda w danym państwie) i kalendarz, gdzie będą zaznaczane dni z turniejami. Kiedy już ochłoniemy od nowości czeka nas stare, dobre Paradise City. Możemy teraz sprawdzić menu pod startem- nowa kolorystyka to nie jedyne nowości. M. in. każdy meloman klasyki posłucha sobie Bacha i Czajkowskiego w EA soundtrack. Możemy teraz zobaczyć swój profil na PSN. Pewnie trudno jest znaleźć opcję własnego soundtrack’u, co? Tak więc przechodzimy do podręcznego menu, które wywołujemy w grze przez naciśnięcie > (na krzyżaku w prawo). Tam, na dole, mamy opcję z wybraniem soundtrack’u- własny lub domyślny. W samej rozgrywce zauważymy wspomniane już FreeBurn Challenges, dzięki zmienionemu kolorowi tabliczek. Mi się udało raz, chyba chodziło o przejechanie całej ulicy jak najszybciej. Niestety nie wypróbowałem nowych trybów online: Road Rage, Stunt Run i Marked Man ponieważ serwery EA były nie do osiągnięcia. Może jutro się uda. Tak ogólnie to wszystko. Polecam ściągać Cagney- ekipa Criterion się nieźle narobiła, czego efekty widać, i to za darmo. Medal dla Criterion, i do końca sierpnia, kiedy wyjdzie Davis!

  4. rinqem i ringod – powiem tyle, święta racja i amen! Dodatek jest tak konkretny że poezja. Nie jest to zwykły patch, a konkretne przedłużenie gry – coś jak mapy do WipeOut Pure na PSP, tyle że razy 10 🙂

  5. Totalnie się z Tobą zgadzam. Z tym, że twórcy pobierają za takiego dodatki „troszkę” kaski. Teraz, w czasach gdy popularne stały się mikro-płatności Criterion (w tym po części EA) totalnie mnie zwaliły z nóg tak ogromnym i darmowym dodatkiem. Najwspanialsze jest to, że najlepsze dopiero przed nami! Chyba stałem się fanem Criterion. 😉

  6. Byłeś blisko ziombel, ale za mapy do WipeOut PURE nie trza było płacić. Co innego za mapy do WipeOut PULSE. . . . 😐

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here