INFORMACJA PRASOWA

Gra trafi do sklepów, na platformę PC – w polskiej wersji językowej – oraz na PlayStation 3, Xbox 360 i NDS, już 9 listopada.

Dla przypomnienia:

Call of Duty 4: Modern Warfare to czwarta gra z cyklu Call of Duty. Poprzednie, również z gatunku FPS, rozgrywały się podczas drugiej Wojny Światowej, ta natomiast opowiada o konflikcie zbrojnym przełomu XX i XXI wieku.

Główne cechy gry:

– dopracowana oprawa graficzna,
– nowoczesne rozwiązania wizualne,
– naturalnie funkcjonujący system fizyki,
– niesamowita oprawa dźwiękowa,
– akcja gry zlokalizowana w różnych zakątkach świata.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

15 KOMENTARZE

 1. Trochę? Dla mnie to niebo, a ziemia. Ludzie którzy mówią że na padzie da się grać porównywanie dobrze, najwidoczniej nie zwracają uwagi na precyzję zestawu mysz+klawiatura.

 2. To, ze gryzoń+klawiatura jako narzedzie do FPS-ow wyprzedza klasyczne pady o dwie dlugosci jest jasna. Ale nie znaczy to, ze na takich kontrolerach grac sie nie da. No, chyba, ze ktos ma drewniane paluchy 😛

 3. Nie wiem jak jest z FPSami na konsolach, ale skoro na PC można jakoś znośnie grać w symulatory lotu lub rajdówek (vide MFS lub Live For Speed) to może też jakoś da się to przeżyć? 😉

 4. Kto nie grał ten nie wie i kropka. Boro666 – przegiąłeś trochę. Nie sądzisz, że obrażasz ludzi takimi wypowiedziami? Ja mam PC i X0 – na którym grałem w GoW. Czuję się nadal normalny mimo, że grało mi się świetnie.

  • Kto nie grał ten nie wie i kropka. Boro666 – przegiąłeś trochę. Nie sądzisz, że obrażasz ludzi takimi wypowiedziami? Ja mam PC i X0 – na którym grałem w GoW. Czuję się nadal normalny mimo, że grało mi się świetnie.

   Grales, bo nie miales wyjscia. Pad jest za wolny, a kierowanie ejst malo precyzyjne. Gdyby bylo tak cudownie jak twierdzisz, to scena Q3 uzywala by padow, a nie myszek. . . I zadne przyzwyczajenia i inne takie niczego tu nie zmienia. Pad do FPS to porazka, i zawsze nia bedzie.

 5. Przyzwyczajenie do pada to kwestia czasu,. Można to porównać do przesiadki z myszki na touchpad laptopa. Na początku jest trochę niezdarnie i nieswojo, a później efektywność pracy jest porównywalna z tym czego używało się wcześniej. I śmiem twierdzić, że wprawieni użytkownicy padów mogą spokojnie rywalizować w tej samej grze z użytkownikami zastawów myszka+klawiatura.

 6. Słuchajcie nie ma co się sprzeczać pad a mysz+klaw. to dwie różne bajki. Aczkolwiek kiedyś też byłem za tym że FPS’y to jedynie na mysz+klaw. jednak grałem na PS3(dużo) w FPS i powiem że na początku było dość dziwnie i wkurzałem się na sterowanie ale z czasem dało się sprawnie grać. Pad i FPS to inny rodzaj rozrywki niż mysz+klaw. powiem tak na PC starasz się być jak najszybszy,wypatrywać wroga, przewidywać jego ruchy; z padem jest tak że oprócz tego wyżej jeszcze musisz nauczyć się obsługiwać pada bo nie jest on aż tak intuicyjny jak mysz+klaw. Tak czy siak mogliby robić wsparcie dla mysz+klaw. na PS3, da się to zrobić i myślę że w przyszłych grach taka opcja się znajdzie.

 7. 90% mojego życia gracza to był PC, z czego FPSy to gatunek, który zdecydowanie najbardziej lubiłem i lubię. Grałem sporo wyczynowo po sieci, trochę w klanie. Oczywiście na myszce i klawiaturze. Teraz mam iksa i powiem jedno: ktoś, kto twierdzi, że granie na padzie konsolowym w FPSy to „porażka”, nie grał dłużej niż 5 minut. Jest raz, że ignorantem głosząc takie werdykty, dwa zupełnie niewiarygodnym ignorantem.

 8. Tutaj nie chodzi czy to porażka czy nie. Po prostu, myszka i klawiatura zostały stworzone do gier FPS (i oczywiście nie tylko). Padem da się grać w takie gry – ale to nie jest to samo. A kwestia przyzwyczajenia – wiadomo że człowiek z czasem przyzwyczai się do wszystkiego. Osobiście jeśli mam wybór – czy grać w tą samą grę na PC czy na konsoli – wybieram oczywiście to pierwsze. W pozostałych wypadkach wygrywa konsola.

 9. Nakokuba, przecież nikt o zdrowych zmysłach nie stwierdzi, że pad jest lepszy od myszki w FPSach. Wiadomo jak jest – myszka jest precyzyjniejsza i szybsza niż pad. To kwestii nie ulega. Mój post odnosił się do farmazonów kolesia o nicku boro666

  A kto normalny chcialby grac w FPSy na padzie?

  Pad do FPS to porazka, i zawsze nia bedzie.

  Na padzie grać się da i – co najważniejsze – sprawia to niemniej frajdy, niż na myszce. Jedyna różnica leży właśnie w wymienionej powyżej precyzji – myszka jest skuteczniejsza i tyle. Co nie znaczy, że przy odrobinie wprawy nie można walić na padzie headshota za headshotem.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here