Dzięki plikowi wideo, który umieściliśmy pod treścią newsa zobaczycie jak redakcja serwisu IGN radzi sobie w zabawie co-op dla czterech graczy w Call of Duty 5. Twórcy tego tytułu pozwolili im przejść misję, której celem było wysadzenie trzech stanowisk obrony przeciwlotniczej i przeżycie japońskiego kontrataku. Jak poradzili sobie z tym zadaniem nasi koledzy po fachu? Tego dowiecie się już z materiału wideo.

My możemy jeszcze dodać, że w trybie kooperacji przechodzimy te same misje co w zwykłej zabawie single player. World at War dostosowuje jedynie liczbę przeciwników do ilości fanów elektronicznej rozrywki biorących udział w zabawie. W produkcji tej znajdziemy też dodatkowy tryb (competitive co-op), w którym osoby biorące udział w rozgrywce po przejściu misji porównują zdobyte przez siebie punkty. Otrzymujemy je za eliminowanie przeciwników czy umiejętne posługiwanie się bronią. Brzmi ciekawie. A jak wygląda? Sami zobaczcie.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

6 KOMENTARZE

  1. Aeonflux – odnośnie Twojego minusa – ja też się nie zgadzam z użytkownikiem „splinter633”, ale darujmy sobie wyzywanie ludzi od debili i innych takich ok? Wszystko można przekazać bez takich uwag, komentarzy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here