Ostatnio z Xboksem 360 flirtował Square-Enix, który przy okazji premiery gry The Last Remnant stwierdził, że z konsolą Microsoftu pracuje im się łatwiej niż z Playstation 3. Teraz oko do Microsoftu puszcza Capcom. W wywiadzie dla gazety Seattle Times, pan Keiji Inafune mówił o kłopotach z jakimi od czasu premiery w Japonii borykał się Xbox 360. Wyraził też opinię, że w 2009 konsola Microsoftu naprawdę chwyci wiatr w żagle na tym trudnym rynku. Inafune stwierdził również, że wraz z powoli rosnącą popularnością konsoli coraz więcej „lokalnych deweloperów” produkujących gry na rynek wewnętrzny będzie zwracać uwagę na tę konsolę.

Czy pan z Capcomu ma rację? Japonia nigdy nie była dla Microsoftu zbyt łaskawa. O tym, czy Xbox 360 będzie znaczącym graczem na tym rynku przekonamy się w najbliższych miesiącach.

Źródło: XBOX Online

[Głosów:0    Średnia:0/5]

4 KOMENTARZE

  1. No, jakby się xboxowi udało to, to sytuacja w tej generacji konsol, byłaby kompletnie odwrotna niż w poprzedniej :DSwoją drogą nie wierzę, w sukces xboxa/ playstation w Japonii. Nintendo musiałoby się wycofać z rynku.

    • Heh zdjęcie jest dobre,,, 3 laski i jeden gostek z konsolami, w polsce zdjęcie przedstawiałoby 4 dresiarzy.

      czyli co jesteś dresiarzem czy jak? ja też?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here