Japoński wydawca nie po raz pierwszy czyta w naszych myślach. Kilka dni temu zastanawialiśmy się, czemu nie mówi nic o produkcjach, które mieliśmy zobaczyć w sklepach już za kilka miesięcy. Teraz już wiemy, że dzieje się tak z powodu przełożenia ich daty premiery.

W wewnętrznym dokumencie firmy, który został pokazany jej inwestorom, można wyczytać, że Dead Rising 2, Super Street Fighter IV, Lost Planet 2 i Monster Hunter Tri, nie zostaną wydane w czwartym kwartale roku fiskalnego Capcomu. Oznacza to, iż żaden z tych tytułów nie trafi do sklepów przed ostatnim dniem marca. Powodem podjęcia takiej decyzji jest chęć uniknięcia starcia z innymi tytułami, które zostaną wydane w tym terminie.

Konkretne daty premiery dla wymienionych gier nie zostały podane. Wiadomo jedynie, że zostaną one rozłożone na cały następny rok fiskalny Capcomu. Jeśli więc na nie czekacie, to będziecie musieli uzbroić się w cierpliwość. Na całe szczęście w międzyczasie na pewno będzie na co wydać swoje oszczędności.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

2 KOMENTARZE

  1. To niech wydadzą swoje produkcje w styczniu-lutym, bo osobiście czekam na Lost Planet 2 (demo mi się spodobało i pogrywam w nie do dzisiaj). Nawet sobie oficjalnego headset-a zamówiłem a tu taka „wiocha”. Tak, jestem rozczarowany 🙁

    • To niech wydadzą swoje produkcje w styczniu-lutym, bo osobiście czekam na Lost Planet 2 (demo mi się spodobało i pogrywam w nie do dzisiaj). Nawet sobie oficjalnego headset-a zamówiłem a tu taka „wiocha”. Tak, jestem rozczarowany 🙁

      „roku finansowym” – to jest do marca (u nich), więc gry będą najwcześniej w kwietniu, najpewniej w okolicach wakacji

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here