W zeszłym tygodniu Capcom zapowiedział, że posiadacze Xboxów 360 otrzymają “grę niespodziankę”. Dziś wiemy już jaką produkcję szykował japoński wydawca. Jest nią odświeżona wersja gry MMO Monster Hunter: Frontier Online.

Tytuł ten wydano dwa lata temu na pecetach, ale szczerze mówiąc udało mu się niezauważenie przemknąć przez naszą sieć radarów. Jego nowej wersji ta sztuka też może się udać. Gra póki co zostanie wydana tylko i wyłącznie w Kraju Kwitnącej Wiśni. Jej premierę przewidziano na lato tego roku. W maju mają się natomiast rozpocząć jej beta testy. Wiadomo, że za każdy miesiąc zabawy trzeba będzie płacić 1400 jenów, a twórcy Frontier Online sprawdzają czy osoby bawiące się tym tytułem na pecetach będą mogły dołączyć do tych, które kupią grę na konsoli.

Niestety Capcom nie powiedział nic więcej na temat swojego dzieła. Udało nam się jednak odszukać pierwszy materiał filmowy z tej produkcji. Umieściliśmy go pod treścią tego newsa. Obok naszej wiadomości zobaczycie natomiast pierwsze fotki z gry.

Już na sam koniec musimy się natomiast spytać o sens wydawania gry mającej trzy lata na karku. Myślicie, że Microsoft zamierza w ten sposób odpowiadać na tytułu takie jak MAG, DC Universe Online czy The Agency, które w tym roku powinniśmy zobaczyć na Playstation 3? Byłoby to trochę jak chwalenie się czerstwym pieczywem przed znajomym, który zajada się świeżutkimi croissantami.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here