INFORMACJA PRASOWA

Dzięki porozumieniu CD Projekt i firmy D3Publisher ukażą się m.in. następujące gry: Puzzle Quest: Challenge of the Warlords, Earth Defence Force 2017, Dragon Blade: Wrath of Fire i Ben 10: Protector of Earth.

Puzzle Quest: Challenge of the Warlords to rewolucyjne połączenie gry logicznej i RPG. Przygoda toczy się w świecie Etherii, doskonale znanym miłośnikom fantasy. Tytuł ten dostępny będzie na PS2, PSP i DS.

Earth Defence Force 2017 to gra akcji z perspektywy trzeciej osoby, pełna walki z gigantycznymi najeźdźcami z kosmosu – od olbrzymich insektów, aż po wielkie mechy i pojazdy kosmiczne. Tytuł ten ukaże się na konsolę Xbox 360.

Dragon Blade: Wrath of Fire to gra akcji w klimatach fantasy, stworzona z myślą o konsoli Nintendo Wii. Gracz obserwuje bohatera z perspektywy trzeciej osoby, a używając miecza, smoczych mocy i rozmaitych combosów, będzie mógł walczyć z napotkanymi przeciwnikami.

Ben 10: Protector of Earth to dynamiczna gra zręcznościowa z piękną grafiką 3D, przeznaczona przede wszystkim dla młodszych graczy. Nawiązuje bezpośrednio do bardzo popularnego serialu animowanego, pokazywanego na Cartoon Network. Tytuł będzie dostępny na konsole PS2, PSP, Wii i DS.

Daty wydania poszczególnych gier zostaną ogłoszone wkrótce.

O D3PUBLISHER:

D3Publisher to międzynarodowy wydawca i developer gier video. Firma została założona w 1997 roku w Japonii, 7 lat później otworzyła swoje biuro w Stanach Zjednoczonych, w kolejnym roku rozpoczęła działalność w Wielkiej Brytanii – aktualnie znajduje się tam jej europejska siedziba. D3P wykorzystuje zarówno istniejące marki, jak i promuje zupełnie nowe produkcje, mogące spełnić oczekiwania jak największej rzeszy odbiorców. Więcej informacji o firmie na stronie www.d3p.co.uk.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

2 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here