Zarówno gra firmy 4Head, oparta o pełnometrażowy film animowany, jak i trzecia część przygód sympatycznego kangurka, produkcji Tate Interactive, dostępna będzie w odświeżonym, atrakcyjnym pudełku. Obie gry opracowano w polskiej wersji językowej z napisami i dialogami.

Magiczny Kamień to wspaniała gra przygodowa, oparta o fabułę filmu animowanego pod tym samym tytułem. Przenieś się w rajski świat krainy Gaja, w którym główni bohaterowie – Buu i Zino – walczą z obrzydliwymi Snurkami. Pewnego dnia ten stan rzeczy zostaje zachwiany przez szalonego profesora M.Ilusińskiego, który chce zniszczyć Gaję poprzez stworzenie tytułowego magicznego kamienia. Na szczęście nasi bohaterowie w każdej w chwili są gotowi uratować swoją krainę – z pomocą Snurków i pięknej Alanty musi się udać!

Prowadź Zina przez ogromny i wrogi świat ludzi. W 7 lokacjach i na 16 poziomach pełnych akcji będziesz musiał udowodnić, że to właśnie Tobie należy się tytuł bohatera narodowego Gai. Odnieś zwycięstwo w wielkim wyścigu, obroń Alantę przed wielkimi szczurami, uratuj Snurków ze szponów chciwej Susi i pokonaj szalonego profesora, zanim zaprowadzi zniszczenie w Gai i na całej Ziemi.

Tajemnica Wulkanu to kolejna edycja przygód znanego bohatera Kangurka Kao. Tym razem gracz będzie miało do dyspozycji misje zupełnie różniące się od siebie modelem rozgrywki. Oprócz nowych umiejętności jak jazda po korzeniach pojawią się także zupełnie nowe misje. Do najciekawszych można zaliczyć takie choćby jak lot samolotem, bitwę powietrzną czy wyścig w symulatorze rzeczywistości wirtualnej opracowanym przez jednego z przyjaciół Kao. Tajemnica Wulkanu to zupełnie nowa gra oferująca kilka godzin wspaniałej rozrywki nie tylko dla maluchów, ale także wszystkich miłośników przygodowych gier akcji.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here