Pierwsza z nich to My Health Coach: Weight Management. Tytuł ten na pewno rozejdzie się w kilku milionach egzemplarzy w Ameryce Północnej. Naszym zdaniem „lekko” otyłym mieszkańcom USA przyda się gra, która umożliwia zaplanowanie diety, obliczanie dziennego spożycia/spalania kalorii. Co ciekawe do tej pozycji dołączany będzie specjalny gadżet sumujący liczbę kroków, które przeszliśmy danego dnia. Po powrocie do domu zebrane przez niego informacje można przenieść do naszego osobistego programu treningowego. Brzuszek zaczniemy zrzucać już latem tego roku.

Kiedy już będziemy zdrowi Nintendo pozwoli nam zadbać o wirtualne dzieci. Za sprawą Majesco pod koniec roku w ręce graczy wpadnie Babysitting Mania. W tej pozycji przejść musimy 100 etapów, w których jako niańka odwiedzamy dwadzieścia domów, dbając o zdrowie zamieszkujących je niemowlaków. Za pomocą ekranu dotykowego zmieniać będziemy ustawienie mebli albo zorganizujemy przyjęcie urodzinowe dla naszej pociechy. Nie znaleźliśmy nigdzie komentarza na temat zmieniania pieluch. Podejrzewamy jednak, że i takie zadanie będziemy mieli do wykonania.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

3 KOMENTARZE

  1. Ja czekam na symulator wysiadywania jajek od jakiegoś rosyjskiego zespołu developerskiego. Najlepiej żeby załapał się do tej produkcji Wołk i zajec. Hit murowany!!!Odnosnie ankiety, do wakacji to ja muszę złapać z 10 kilo masy ( Nintendo help:P!!!)

  2. Sądzę, że w Ameryce będzie więcej zawałów niż graczy, którzy uzyskali jakis konkrenty wynik w tej griece ;p

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here