Kiedy byłem bardzo małym chłopcem uwielbiałem Ulicę Sezamkową, a że do końca chyba nigdy nie wydoroślałem to nadal szalenie uwielbiam Ciasteczkowego Potwora i jego brygadę! Tym bardziej ucieszyła mnie wieść, że Warner Bros Interactive ogłosił, że nad nową, obsługującą Kinecta grą Sesame Street: Once Upon a Monster pracuje studio Double Fine Production, czyli sam Tim Schafer (twórca Psychonauts i Brutal Legend). Możemy zatem oczekiwać kilogramów dobrego humoru!

Czym będzie nowa produkcja Schafera? Gracz razem z Ciasteczkowym Potworem, Elmo oraz innymi bohaterami Ulicy Sezamkowej przeniosą się do świata “żyjącej” książki Once Upon a Monster, gdzie przeżyją niesamowite przygody, rozwiążą liczne zagadki. Będą też tańczyć, skakać, śpiewać i latać. A wszystko to dzięki urządzeniu Kinect. Niestety nie wiadomo, czy będzie jedzenie ciasteczek na czas. Przecież Kinect nadaje się idealnie do takiej konkurencji.

Poniżej możecie zobaczyć z jakim pietyzmem Tim Schafer podchodzi do kwestii renderingu futerka. Niech się twórcy Crysisa, czy innego Uncharted uczą od MISTRZA!

[Głosów:0    Średnia:0/5]

2 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here