Choć zazwyczaj to grudzień jest okresem, kiedy informacji jest po prostu masa, wygląda na to, że okres od września do listopada wcale nie będzie gorszy.

Przede wszystkim mamy masę imprez. Całkiem niedawno byliśmy na World Cyber Games – imprezie tyleż pożytecznej dla e-sportowego świata, co ogólnie męczącej. W tym tygodniu swoje własne zawody organizuje Heyah. Przyznam szczerze, że zjawię się jedynie na chwilkę. Miałem problemy z wysiedzeniem paru godzin na WCG i nawet nie śnię o tym, ż uda mi się wytrzymać dwa dni w ciemnym pomieszczeniu z głośną muzyką. Tetryczeję. Potem łapiemy oddech, ale nie na długo – za winklem czeka na nas Poznań Games Arena.

Mamy także wysyp informacji ze świata gier. Po pierwsze całkiem sporo dzieje się w naszym rodzimym światku gier. Choć ciągle większość produkcji to proste budżetówki, cały rynek się rozwija, a ja już tracę rachubę, gdy próbuję zliczyć wszystkie mniejsze lub większe studia developerskie. Może krzemową doliną to my nie będziemy, ale zagłębiem gier komputerowych – już owszem.

Kolejnym tematem są kwestie związane z ogólnie pojętą branżą. Pomimo, że tak naprawdę ciągle testujemy Valhallę, już trochę namieszaliśmy. Dochodzą nas radosne informacje, że konkurencja szykuje się do uruchomienia własnych blogów redaktorskich. Mały mamy światek i dość interesujące jest, że przypadkowo napotkane na różnych imprezach osoby są w stanie wyrecytować szczegółowy biznesplan naszej firmy.

Z wieści gminnych i innych muszę wspomnieć o nowych współpracownikach, którzy stale do nas dołączają. Jest nas już spora gromadka. Newsem dnia jest natomiast nasz mariaż z serwisem Tiver.pl. Co to oznacza dla was? Ano to, że lada moment zaczniemy publikować własne materiały telewizyjne. Zaczniemy skromnie, ale z czasem się rozkręcimy. That’s a promise.

[Głosów:0    Średnia:0/5]
PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułSettlersi coraz bliżej
Następny artykułHalf-Life 2 znów miażdży!

8 KOMENTARZE

  1. Dawajcie chłopaki – po tym co widać już teraz bijecie na głowę GameTV – ja chcę Valhalla TV!!! Kupię dekoder, przysięgam 😉

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here