NCSoft, który ostatnio boryka się z dość poważnymi problemami natury prawnej, wydał właśnie jeden ze swoich bardziej znanych tytułów MMORPG, City of Heroes, na platformie firmy Apple. Poświęcona Macowi wersja CoH wyceniona została na 20 dolarów, bez jednego centa.

Konwersją zajęło się studio TransGaming, które na swoim koncie ma również port na Maca znakomitego EVE Online (trzecim, dostępnym na komputerach Apple produktem z gatunku MMORPG jest bijący rekordy popularności World of Warcraft). Gra zawiera wszystko to, co znalazło się dotychczas w City of Heroes oraz City of Villains Cryptic Studios (NCS przejął prawa do marki dopiero w 2007 roku) oraz dodaje kilka ekskluzywnych przedmiotów.

City of Heroes to jeden z najbardziej oryginalnych projektów, jeżeli chodzi dostępne na rynku sieciowe RPG-i. Gra zadebiutowała już prawie pięć lat temu i wciąż cieszy się dość sporą popularnością, o czym może świadczyć fakt, że ostatni dodatek – Power and Responsibility, ukazał się w grudniu ubiegłego roku, a w drodze jest już kolejny – Architect. W tej chwili City of Heroes ma ponad 100 tysięcy subskrybentów.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here