INFORMACJA PRASOWA

Przypomnijmy, Complete Edition to unikatowe wydanie czwartej części jednej z najbardziej znanych i lubianych gier strategicznych na komputery. Zawiera wszystkie dodatki, pomoce do gry a także fanowski mod dodający do gry cywilizację Polski! Seria Civilization sprzedała się dotąd w ponad ośmiu milionach kopii na całym świecie! Tytuł Gry Roku dla najnowszej odsłony cyklu przyznały m.in. tak prestiżowe serwisy jak GameSpot, GameSpy oraz IGN. Także polska prasa doskonale oceniła Civilization IV: „Jedna z najlepszych gier, w jakie grałem w całym swoim życiu!” i ocena 9+/10 od pisma CD-Action. Z kolei magazyn Play, przyznając ocenę 9/10 napisał: „Nowa wersja Cywilizacji zasługuje na najwyższe uznanie”.

Rozwiń swoje państwo, zlecaj badania naukowe, rozbuduj miasta i walcz o wolność oraz surowce. Czeka na ciebie szereg wyzwań, scenariuszy, unikatowych jednostek i starć dyplomatycznych. To doskonały prezent dla dzieci i dorosłych!

Więcej informacji o grze na stronie http://cenega.pl/gra_opis.php?ID=3544.

Grę w promocyjnej cenie można zamawiać już teraz w pre-orderze na stronie http://www.sklep.cenega.pl/index.php?m1=kp&m2=prod&p_id=3544.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here