Choć Xbox Live nie jest oficjalnie dostępny w naszym kraju, oczywistą oczywistością jest, że przynajmniej część posiadaczy Xboksa 360 korzysta z jego usługi sieciowej. Warto więc przyjrzeć się temu, co w tym tygodniu udostępnił Gigant z Redmond. Przede wszystkim, w ramach promocji Deal of the Week, za dokładnie 400 Microsoft Points, możemy kupić logiczną produkcję od Zoe Mode, Chime. Pojawiły się dwie nowe wersje demonstracyjne: Aliens vs. Predator oraz Dynasty Warriors: Strikeforce. Wisienką na torcie jest wprowadzenie do Games on Demand gry Medal of Honor Airborne. Ach, dostępne jest też Superstars V8 New Challenge. Do boju, wszyscy dający zarobić Microsoftowi.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

3 KOMENTARZE

  1. Podobno w tym roku się doczekamy polskiej wersji XLive. . . Padły te słowa od samego dyrektora generalnego Microsoft Polska. Czas pokaże czy to jest prawda.

  2. @ 1 Tych zapowiedzi bylo juz sporo, od 2006 roku o ile sie nie myle (a moze sie myle?) i prawde mowiac, te zapewnienia pana Nikt z MS Polska mozemy wlozyc miedzy bajki :)To Redmond decyduje, a nie grupa zapalencow, i Pan ktory w zywe oczy klamie ze wszystko jest ok, tylko te cholerne piractwo.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here