Jak się okazuje, nawet testowy kod gry może skrywać w sobie interesujące nas tajemnice. Niedawno informowaliśmy was o ciekawostkach, jakie udało się wyłowić spostrzegawczym modderom z kodu wersji beta Halo3. Teraz dochodzi kolejna – tryb cooperative dla czterech graczy, którzy rzekomo miałby trafić do pełnej wersji Halo 3. Biorąc pod uwagę fakt, że już pierwsza część Halo oferowała możliwość przechodzenia gry przez dwóch graczy, jest spora szansa, że w trójce przez „kampanię” przebrniemy nawet z trzema znajomymi. Pozostaje czekać na oficjalne informacje od Bungie.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

5 KOMENTARZE

    • ja sie pytam gdzie tu jest nextgenowa grafika ?

      Jeżeli xbox ma wyświetlic 4 gry jednocześnie (split screen) to nie ma sie co dziwic że grafika nie zachwyca.

  1. Chmurko, nexgenowa grafika ze scerenow niewiele jz moze powiedziec, bo gra to nei tylko obrazki, to calosc, efekty, muza nastroj, jestem pewny ze to co zaprezentuje halo 3 bedzie zapieralo dech w piersiahc, tak jak to robi zwykle demo na dx gry pt LOSTco do trybu coop to ja sie zastanawiam, jak rozwiazane zostanie pomieszczenie 4 ekranow na jednym wyswietlaczu:) wiadomo, na konsoli gramy siedzac wygodnie na kanapie, pare metrow od tv, nawet ejsli ktos ma 32″ lcd ( minimum) to upchniecie 4 oddzielnych ekranow chyba mija sie z celem troche.

  2. Fajna sprawa z tym co-op ale pewnie tylko przez sieć będzie, bo w 4 by sie trochę nie wygodnie grało na ekranie telewizora.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here