Coś ostatnio twórcy Metal Gear Solid umilkli. Może szukają wolnego miejsca na płytach Blu-ray? No ale dajmy spokój dość niefortunnym wypowiedziom pana Kojimy i spółki. Jak na razie nic się nie zmieniło. Nadal z tego co wiemy premiera najnowszej odsłony słynnej serii nastąpi 12 czerwca tego roku. Miejmy nadzieję, że nie będzie już więcej opóźnień i Guns of the Patriots szczęśliwie wyląduje w czytnikach konsol Playstation 3. Tymczasem zapraszamy do nowego materiału wideo (choć odnoszę wrażenie, że ten sam materiał, a przynajmniej fragment z kamuflażem pokazywano na targach w Lipsku, ale nie dam głowy) oraz do dzisiejszej, gorącej galerii Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots. Poniżej mamy też niespodziankę dla fanów Węża. Tak się przeprowadza wzorową infiltrację!

[Głosów:0    Średnia:0/5]

8 KOMENTARZE

 1. Czy ktoś mógłby mi pomoc?? Nigdy nie grałem w MGS. Nic nie wiem o serii ale jak zobaczylem prezentacje Kojimy to stwierdzilem, ze musze to miec. Pomocy. CO musze wiedziec o serii, fabule itd. ?

  • no coz:) takze pamietam ten material:)i jest quite old:)

   Czy ktoś mógłby mi pomoc?? Nigdy nie grałem w MGS. Nic nie wiem o serii ale jak zobaczylem prezentacje Kojimy to stwierdzilem, ze musze to miec. Pomocy. CO musze wiedziec o serii, fabule itd. ?

   Moja rada:) to posluchaj senseja:) ale mozesz jeszcze poszperac w Wikipedii:)

 2. Myślę że najprościej będzie użyć google (wpisać „metal gear solid” i zaznaczyć żeby szukało tylko w polskich stronach) zamiast czekać na łaskę kogoś kto wytłumaczy w jednym komentarzu coś co powinno zająć przynajmniej kilkanaście stron.

 3. owszem, chyba nawet wiecej niż kilka miesięcy co zresztą napisałem ale pojawił się dziś, a raczej wczoraj na Gtrailers jako „English Gameplay Demo” czemu? Bóg jeden raczy wiedzieć 😉

  • owszem, chyba nawet wiecej niż kilka miesięcy co zresztą napisałem ale pojawił się dziś, a raczej wczoraj na Gtrailers jako „English Gameplay Demo” czemu? Bóg jeden raczy wiedzieć 😉

   No możliwe, gdyż tamta stara wersja była z komentarzami po japońsku, o ile się nie mylę : )

 4. aluzjonista – jeśli masz PS3 zapuść poprzednie części serii i sprawa się mniej więcej wyjaśni,. Oczywiście jeśli masz PS3 z kompatyblinością wsteczną . . .

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here