Jak informuje serwis Jeux-France, Nintendo szykuje kilka niespodzianek na tegoroczną imprezę E3. Pierwszą z nich ma być prezentacja nowego Mario Kart na Wii (o samej grze informowaliśmy w ubiegłym tygodniu). Nintendo ma również (wreszcie!) podać termin premiery Super Mario Galaxy – gry, która ma szansę stać się wizytówką Wii jeśli chodzi o śliczne i innowacyjne gry. Na koniec zostawiliśmy najciekawszą część plotki – Nintendo ma ujawnić informacje na temat nowego sprzętu. Wii Lite? Nowe akcesoria? Tego nie wiemy, musimy wytrzymać do lipca. Okay, z Wii Lite to był żart, ale z drugiej strony po Nintendo można się wszystkiego spodziewać.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

8 KOMENTARZE

  1. Za wcześnie? Pod koniec roku DS’owi stukną 3 lata. No i kto mówi o premierze? Poprostu pokażą jak wygląda i troche o nim pogadają

  2. Ja raczej stawiam na dysk do konsoli, możliwość odtwarzania DVD (zapowiadali taką wersję Wii jakiś czas temu z okazji premiery konsoli), nowe kontrolery (bezprzewodowy pad zgodny z GC). Raczej nie będzie informacji o następcy DS ani Wii, bo to jakby nie było zadziałałoby hamująco na sprzedarz obecnych wersji.

  3. na pewno nie następca DS, bo rynek gier i żywotność (sprzedaż) tej konsoli jest na wysokim poziomie, który tylko samobójców pchnąłbym do decyzji o pokazaniu następcy i zarzynaniu kury, która znosi złote jaja. stawiam na Wii – DVD, HDD. DVD można obsłużyć software’owo, ale nie wiem jak dodać do doskonałej stylistycznie Wii, małej, zwartej, pięknej niczym kultowy iPod, dopracowanej lepiej od PS3 (nawet nie wspominam o pudle zwanym X360, które warczy jak traktor a nie konsola XXI w. ) dysk twardy. . . bez uszczerbku na dotychczasowym designie. karty pamięci osiągają 8GB, to niezły wynik, ale to mało, bo Wii to nie poczciwa kultowa Amiga i nikt nie ma ochoty żonglować micro/miniSD.

  4. Pokazanie nowej kieszonsolki wcalnie nie oznacza śmierci DS’s. . . . . . do tej pory ukazują się jeszcze gierki na Advanc’a równocześnie z wersjami na DS’a!Do lipca jeszcze kupa czasu. . .

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here