Od dawna śledzimy z niepokojem perypetie związane z wydaniem gry Ghostbusters. Mimo, że oparty na słynnym, kinowym hicie z lat 80 tytuł jest już (ponoć) od jakiegoś czasu gotowy i tylko czeka aby wskoczyć na sklepowe półki. Niestety Activision Blizzard z niewiadomych przyczyn kilka miesięcy temu skreślił Ghostbusters: The Video Game z listy wydawniczej. Studio filmowe Sony Pictures, które posiada licencję na „Pogromców duchów” wyraziło życzenie, aby gra jednak pojawiła się w sprzedaży. Szczególnie, że w przyszłym roku minie 25 lat od premiery pierwszej części filmu. To było w sierpniu. Od tamtej pory znowu zapadła głucha cisza. Dziś wiemy, że Ghostbusters zostanie wydany przez… Atari. Dan Aykroyd, który brał czynny udział w produkcji gry w wywiadzie udzielonym jednej ze stacji stacji radiowych w Dallas potwierdził plotki, że prawa do wydania gry przejęło Atari. Niestety dodał również, że Ghostbusters pojawi dopiero w przyszłym roku. Fani „Pogromców…” muszą zatem uzbroić się w cierpliwość. Tymczasem zapraszamy do naszej zapowiedzi tej ciekawej produkcji.

Oby Aykroyd mówił prawdę. W przeciwnym razie naślemy na niego rozwścieczonego piankowego marynarzyka!

[Głosów:0    Średnia:0/5]

4 KOMENTARZE

  1. Zagram w Ghostbusters jak będe mieć nowego pc lub konsolę. Gra napewno przyciągnie grono użytkowników którzy oglądali film. Natomiast ci co nie oglądali filmu powinni tą grę wyprubować. Mam nadzieję ,że gra będzie na początku 2009 roku. Po scrennach widać że gra nie jest mocna graficznie. Natomiast fabuła i gameplay sądze ,że będą na wysokim poziomie.

  2. Akurat graficznie jest całkiem przyzwoita (nie jest to ekstraklasa światowa, ale na pewno nie jest źle) przynajmniej jeśli chodzi o tę wersję, w którą grałem bodajże w maju.

  3. Nie ma co się czarować. Magia tej gry to fantastyczny film na którym się wzoruje. Niestety film jest dość stary, więc nie zna go jakiś 80% potencjalnych klientów, a co za tym idzie wydanie gry jest dość ryzykowne z marketingowego punktu widzenia.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here