Kilka chwil temu pisaliśmy o bogatszym wydaniu gry Resident Evil 5. Teraz możemy się natomiast przyjrzeć kolekcjonerskiej wersji Skate 2 od Electronic Arts. Kiedy czytacie te słowa jest już zapewne zbyt późno żeby ją kupić ponieważ wydano jedynie 350 (inne źródła mówią o 150) egzemplarzy limitowanej edycji tego tytułu (sprzedają ją na EA Store). Za 84,95$ mogliśmy jednak nabyć produkcję Elektroników oraz prawdziwą, ozdobioną motywem z gry deskorolkę (bez trucków i kółek), wyprodukowaną przez firmę Control Skateboards Inc. Miłośnikom jazdy na desce na pewno spodoba się taki zestaw.

Skoro jednak mowa o Skate 2, to warto również opisać problemy jakie z grą miała redakcja serwisu Gameplayer.com.au. Twierdzi ona, że tytuł ten w wersji recenzenckiej cierpiał na duże spadki ilości FPSów. Szczególnie widoczne ma to być na Playstation 3 choć i na Xboxie da się jej zauważyć. W przypadku PS3 owocowało to jednak sporą ilością nieudanych trików. Więcej na ten temat napiszemy kiedy sami położymy ręce na płycie z grą. Wypatrujcie naszych tekstów.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

1 KOMENTARZ

  1. Nawet w takim miejscu jak metro warszawskie, w telewizorkach wyświetlających wiadomości/reklamy pisali o problemach skate2. Cieszę się, że podczas mojej 30 minutowej podróży w podziemiach mogę poczytać newsy o grach:)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here