Jak wiemy od kilkunastu dni, Assassin’s Creed 2 otrzyma przynajmniej dwa mikrododatki. I choć do tej pory nie wiedzieliśmy zupełnie nic na ich temat, to wczoraj wieczorem Ubisoft przerwał milczenie. The Battle of Forli, które pojawi się w Xbox Live i Playstation Network w styczniu, kosztować będzie cztery dolary bez jednego centa. W mikrododatku znajdziemy sześć dodatkowych wspomnień, z których jedno pozwoli nam polatać maszyną skonstruowaną przez Lonarda da Vinci. To DLC sprowadza się do obrony Florencji przed braćmi Orsi.

Na drugą połowę lutego Ubisoft szykuje wycenione na pięć dolarów (bez jednego centa) Bonfire of Vanities. Ten dodatek wygląda ciekawiej ponieważ otwiera on zamkniętą część Florencji. Wydarzenia ukazane w BoV koncentrują się na mnichu Savonaroli. Przejść będziemy mogli dziesięć wspomnień, a sam Ezio nauczy się jednego nowego ruchu – sprężynki.

Do tych informacji możemy już tylko dołożyć komentarz francuskiego wydawcy, który oznajmił, że oba dodatki „ważą” po gigabajcie. Teraz czekamy na dalsze wieści na ich temat. Zachęcamy was również do sprawdzenia recenzji Assassin’s Creed 2 i pierwszych fotek z obu mikrododatków. Za chwilę zobaczycie je obok tej wiadomości.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here