Ile jeszcze można wydać wyścigów na konsolach? Zapewne bardzo dużo. Mimo wydania PGR4, SEGA Rally, Colin McRae DIRT, Juiced i wielu innych, gatunek wciąż się rozrasta. Mistrzowie Kodu właśnie zapowiedzieli kolejny tytuł tego typu. Jest nim Race Driver: GRID.

Gra trafi na pecety, Xboxa 360 i Playstation 3 w połowie przyszłego roku. Jako właściciel bardzo szybkiego samochodu (samochodów) zwiedzimy trzy kontynenty i udowodnimy kto jest mistrzem kierownicy. W chwili pisania newsa wiedzieliśmy już, że na ekranach monitorów, telewizorów zobaczymy między innymi San Francisco, Detroit i Waszyngton. Zapowiedziano również kilku producentów, których pojazdy pojawią się w tej produkcji. Są wśród nich Koenigsegg, Pagani i Aston Martin.

Oczywiście w najbliższych dniach, tygodniach przeczytamy o tej produkcji jeszcze nie raz. Za kilka chwil obok tego newsa zobaczycie świeże obrazki z GRID. Wyglądają całkiem przyzwoicie. Nas zastanawia czy ta pozycja zachwyci graczy, którzy w przyszłym roku zobaczą między innymi nowe Midnight Club i Burnout Paradise. Mówiliśmy, że na konsolach jest dużo wyścigów?

[Głosów:0    Średnia:0/5]

4 KOMENTARZE

  1. no niby sa fajnie ale z wyglądu to już raczej nie fajne 🙂 zwłaszcza ze wii to takie trosze brzydawe ma te swoje gry takie podrasowane ps2 e sd czyli bardzo bardzo nieszczególnie, a teksty o rewolucyjnym sterowaniu to se darujcie bo dla mnie to tragedia a nie rewolucja

  2. mam demo tej gry niewidzialem jeszcze lepszej gry od tej no gra wyglada jeszcze lepiej niz na tych obrazkach polecam i czekam na pelna wersje

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here