Ten news nie powinien dla nikogo być zaskoczeniem. W wywiadzie opublikowanym na łamach serwisu IGN firma Codemasters zdradziła, że w przyszłym roku powinniśmy zagrać w drugą część gry Colin McRae DiRT (w Stanach po prostu DiRT 2). Tytuł ten podobnie jak jego poprzednik zostanie wydany na pecetach, Playstation 3 i Xboxie 360. Niestety na temat gry nie wiemy zbyt dużo. Mistrzowie Kodu zapowiedzieli jedynie, ze najwięcej zmian zobaczymy w temacie oprawy graficznej, systemów odpowiadających za fizykę, kariery single player oraz trybie multiplayer. Przy okazji w sieci pojawiły się też pierwsze szkice poglądowe z zapowiedzianej właśnie produkcji. Za kilka chwil zobaczycie je obok naszego newsa. Cieszycie się? Mieliście ochotę zagrać właśnie w DiRT2? Dajcie nam znać.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

8 KOMENTARZE

  1. Świetna wiadomość!!! Bardzo się cieszę na kolejnego racera od Codies i to w moich ukochanych klimatach Rally tym bardziej że tego typu gier po prostu nie ma :/ Martwi mnie cisza na temat kolejnego WRC na PS3 będę bardzo ubolewał jeżeli nic w tym temacie nie ruszą Panowie z Evolition Studios bo Motorstorm to zwykła popierdółka i dziwię się że tak pompują w nią kasę widać przynosi zyski niestety proste społeczeństwo woli proste gry przykre bo mocno odbija się na graczach którzy wolą bardziej dojrzałe produkcje. Wracając do DiIRT2 należy dodać że gra nadal jest sygnowana nazwiskiem Colina ze względu na szacunek dla Jego osoby na co zgodziła się rodzina i Codmasters co bardzo mi się podoba ta legenda powinna trwać, szacun.

  2. Jak dla mnie wiadomość miesiąca. DIRT’a po prostu ubóstwiam i już nie mogę się doczekać premiery gry. Miejmy tylko nadzieję, że ceny edycji konsolowej nie będzie przekraczała 200 zł, bo Codies raczej znani są z dość wygórowanych cen.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here