Mistrzowie Kodu zapowiedzieli kolejną grę, w którą chcielibyśmy zagrać już dziś. Jest nią tytułowa trzecia część wyścigów DiRT. W chwili obecnej nie wiemy niestety praktycznie niczego na jej temat. Przedstawiciel Codemasters (Gavin Cheshire) zdradził jedynie, że rozpoczęły się już prace nad tym tytułem. Ma on być czymś zupełnie świeżym – jego twórcy mieli zapomnieć o tym, co zrobili przy DiRT 1 i 2, i zaprezentować coś absolutnie świeżego.

Ciekawostką jest też to, iż Cheshire przyznaje, że druga odsłona gry była za bardzo przesiąknięta amerykańskim klimatem. W trzeciej ma on nie być aż tak bardzo wyczuwalny.Tym razem to już niestety wszystko. Na pewno będziemy jednak obserwować ten tytuł. Od jego poprzednika nie mogliśmy się oderwać i przyznaliśmy mu bardzo dobrą ocenę.

Przypominamy też, że Mistrzowie Kodu są na fali. Firma oficjalnie zapowiedziała wczoraj nadejście F1 2010. Teraz do tej gry dołączył DiRT 3, a mamy przecież także Bodycount. To będzie dobry rok dla Mistrzów Kodu? Taką mamy nadzieję.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

3 KOMENTARZE

  1. Wreszcie bez tłuszczu z hamburgerów! Jak będzie podział na klasu s1600, s2000, wrc to może być ciekawie ^^ Zobaczymy która gra o tematyce rajdowej będzie lepsza, DiRT3 czy WRC, może być ciekawie ; )

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here