Collapse powstaje w ukraińskim studiu CreoTeam i najprawdopodobniej na jesieni tego roku gra zostanie wydana przez rosyjskiego dystrybutora Buka Entertainment. W Collapse wcielimy się w postać Rodana, ostatniego Lorda potężnych klanów, które przemierzały „wysypisko” będące pozostałościami… dawnej Europy wschodniej. W wyniku katastrofy, która miała miejsce w 2013 roku,a jej epicentrum było w Kijowie, pojawiły się dziwne anomalie, a na żer wyszły krwiożercze stwory. Strefa objęła większą część Ukrainy. Po dziesięciu latach nastąpiła tak zwana „Pierwsza agresja”. Anomalia zaczęła się rozszerzać i objęła znaczną część kontynentu. Na obrzeżach zakazanego obszaru pojawiły się zasieki, a samo miejsce objęto kwarantanną. Nie wszyscy jednak zdołali uciec ze strefy. Ci którzy pozostali musieli zmierzyć się z potworami i stworzyli pierwsze osady.

Akcja gry toczy się w 2096 roku w momencie, gdy w dziwnych okolicznościach giną wszyscy przywódcy rozproszonych klanów. Jedyny ocalały, czyli nasz Rodan musi rozwiązać zagadkę swojej przeszłości i dziwnego wypadku sprzed kilkudziesięciu lat.

Poniżej możecie obejrzeć filmowy zwiastun z gry Collapse.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

8 KOMENTARZE

  1. jakby panowie dodali realistyczne obcinanie konczyn tymi katanami, i porządne blizny, to bym śię skusił, bo czekam na realistycznego slashera:P

  2. blizny, obcinanie kończyn. Boże! To jest gra o całowaniu 😛 filmiku nie ogladałeś czy co :P. Tylko mordowanie im w głowach!!!!

  3. Przechlapana. Kolejny megawypas kox, z twarzą Blooma, klatą pudziana i umiejętnościami mnicha z shaolin jest zagrożony: musi zabijać, mordować, palić, grabić, rozwikłać zagadkę z przeszłości i przy okazji uratować świat. I na dodatek dev wyskakuje z jakimś całowaniem! No ile można! Pod presją, pod jaką jest ten koleś, miałbym kompleksy.

  4. fabuła to jakaś zholywoodyzowana (eh to moje słowotwórstwo 🙂 wizja braci Strugackich (piknik na skraju drogi), dodali krwiożerczych obcych, wojny klanów (:?), wybuchy i (oczywiście) ratowanie świata!. No i w efekcie powiało głupotą, pewnie skończy się na bezsensownej rzeźni dającej ~6h graniaNie radziłbym zawracać sobie głowy czekaniem. . .

  5. Nie no początek całkiem fajnie się zapowiada. Można by z tego zrobić walkę przeciwko zarazie itp. Mogło by być fajnie. Ale potem. . . „czyli nasz Rodan musi rozwiązać zagadkę swojej przeszłości i dziwnego wypadku sprzed kilkudziesięciu lat” pffff. Kurcze ta amnezja to jakas zarazliwa jest?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here