Na pecetowym, troszkę skostniałym rynku coś się zaczęło ostatnio dziać. Nawet agent Shepard z Mass Effect nie był w stanie pokonać najsłynniejszego barbarzyńcy świata. Według opublikowanych właśnie badań grupy NPD w dniach między 1-7 czerwca najlepiej sprzedającą się grą na peceta w Stanach Zjednoczonych był tytuł Funcomu. MMO w uniwersum Conana schodzi jak ciepłe bułeczki. Drugie miejsce dla Mass Effect. Ciekawe czy futurystyczny roleplay od Bioware pokona barbarzyńcę? Wysoko na trzecim miejscu zadebiutował Indiana Jones. Oczywiście nie mogło zabraknąć Simsów i World of Warcraft. Do pierwszej dziesiątki wdarł się niespodziewanie Bioshock. Czy krążące ostatnio informacje o wersji na konsolę Sony Playstation 3 i kolejnych odsłonach tej gry na tyle wzbudziły zainteresowanie posiadaczy pecetów, że postanowili sięgnąć po ubiegłoroczny hit?

Poniżej pełne zestawienie wyników sprzedaży gier na PC według badań NPD za okres między 1-7 czerwca.

1 Age of Conan: Hyborian Adventures
2 Mass Effect
3 Lego Indiana Jones: The Original Adventures
4 The Sims 2 Double Deluxe
5 World Of Warcraft: Battle Chest
6 The Sims 2 Kitchen & Bath Interior Design Stuff Expansion Pack
7 World Of Warcraft
8 BioShock
9 World Of Warcraft: Burning Crusade Expansion Pack
10 The Sims 2 FreeTime Expansion Pack

[Głosów:0    Średnia:0/5]

3 KOMENTARZE

  1. conan dostanie (dostaje ?) zadyszki jak chlopaki nie zaczan szybko dokladac contentu 60+ (o oczywistych sprawach jak dolozenie rzeczy ktore mial byc juz od poczatku a ktorych nie ma nawet nie wspominam)

  2. może nie tyle AoC uratuje PC tylko mmo jako całośćnp z okazji premiery Conana, Sony wprowadziło 2 m-ce bez abonamentu dla graczy powracających do Everquest II, (jeśli ktoś ma stare konto trial też może je przerobić na pełne) – wraca coraz więcej osób, a nowa zawartość powoduje że można grać prawie nie odwiedzając starych terenów

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here