Premiera „Age of Conan” – smakowicie zapowiadającego się MMORPG została przesunięta na 20 maja. Wcześniej przewidywany, marcowy termin zakończenia prac nad tytułem nie mógł zostać dotrzymany. Developerzy potrzebują więcej czasu niż się spodziewano aby usunąć wszelkie bugi oraz przetestować serwery które będą obsługiwać wirtualny świat Conana.

Jak pamiętamy nie jest to pierwsze opóźnienie, z którym boryka się ekipa Funcom’u. Gra miała pojawić się na rynku jeszcze w 2007 roku. Jeśli jednak przesunięcie daty premiery przełoży się na dopracowanie i dopieszczenie tego tytułu to uważamy że warto poczekać. W końcu nam na Valhalli, nic nie sprawia takiej frajdy jak miażdżenie wrogów, pędzenie ich przed sobą i słuchanie lamentu ich kobiet…

[Głosów:0    Średnia:0/5]

4 KOMENTARZE

  1. Digital – błagam, daruj sobie ozdobniki. Też czekamy na tę produkcję i też jesteśmy źli, ale da się to napisać bez takich „kwiatków”.

  2. Sorry Katmay, to faktycznie było niepotrzebne. Nie wiem czy liczyłeś, ale to chyba swoisty rekord (poza Duke Nukem Forever). Odkładają premierę już bodajże 4 raz. Jeszcze ze 2 i odechce mi się w to grać. Po prostu zapomnę o czym to w ogóle miało być.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here