Plotki na ten temat spływały z różnych źródeł. Koniec końców najbardziej wiarygodna jest ta, która pochodzi z konferencji prasowej, którą Bungie i Microsoft zorganizowali w Amsterdamie. Wynika z niej, że w trybie kooperacyjnym zagrają jednocześnie cztery osoby. W stosunku do poprzedniej części Halo liczba ta zwiększyła się o dwóch graczy.

Producenci tego tytułu potwierdzili również, że w trybie coop możemy bawić się na podzielonym ekranie telewizora (dwie osoby na jednej konsoli). Bungie zapowiada także, że ich najnowsza pozycja będzie zachęcała do przejścia jej kilka razy. Nie wiem jednak w jaki sposób będzie to robiła (Gamerpoints?). W trybie kooperacyjnym tylko jeden zawodnik wciela się w Master Chiefa, reszta gra Elite’ami.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

3 KOMENTARZE

  1. no to syf, że nie będzie się dało grać 4x master chief 🙁 muszę liczyć, że jakość rozgrywki zrekompensuje ten drobny mankament 😉

  2. Czy to ze bedzie tylko 1 master chief zmienia jakkolwiek sytuacje? Wybaczcie, nie gralem w SP halo, jedynie pykalem troche w MP. Czy master chief jakos konkretnie rozni sie od elite’ow?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here