Na temat drugiej części tytułowej gry wypowiedział się Aaron Greenberg z firmy Microsoft. Jego słowa usłyszeć można w podcaście innego przedstawiciela giganta z Redmond – Majora Nelsona. Grrebnberg zachwycał się znakomitymi tytułami na wyłaczność, które zostaną wydane w przyszłym roku na Xboxie 360. Jednym z nich ma być właśnie Crackdown 2. Pozycja ta ma trafić do sklepów w przeciągu sześciu najbliższych miesięcy.

Innymi grami wartymi uwagi są zdaniem Greenberga Mass Effect 2, Splinter Cell Conviction, Alan Wake, Fable III, Halo: Reach i Final Fantasy XIII. Produkcje te rzeczywiście zapowiadają się znakomicie. Warto jednak zaznaczyć, że połowę z nich zobaczymy także na pecetach, a jedną na Playstation 3. Trochę więc zastanawia nas zapowiedź Microsoftu, który twierdzi, że przyszły rok będzie dla graczy jeszcze lepszy niż ten, który właśnie się kończy. Może i rzeczywiście tak będzie, ale jego początek wygląda znacznie ciekawiej dla posiadaczy Playstation 3. Heavy Rain, God of War 3, MAG, Gran Turismo 5. To tylko część „prawdziwych exclusive'ów” od Sony.

Tym razem nie powiemy więc, że w temacie gier wygrywa Microsoft lub Sony. Zamiast tego wolimy napisać, że przez najbliższe dwanaście miesięcy wielbiciele elektronicznej rozrywki na pewno nie będą narzekali na nudę.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here