Od pewnego czasu wiemy, iż studio Criterion Games pracuje nad nową odsłoną serii Need For Speed. By szumu nie było mało, przedstawiciele firmy dodali wpis na serwisie Twitter, w którym przeczytać możemy, że już w 2010 roku zostanie zaspokojona nasza potrzeba do jazdy z ogromną prędkością. Nie wiadomo jednak, czy odnoszą się oni do wspomnianego kolejnego NFS-a, zupełnie nowej marki czy też powrotu do serii Burnout. Na ostatnią opcję wskazuje użyty zwrot „high velocity”, który niektóre słowniki tłumaczą jako „prędkość naddźwiękową”. Jesteśmy bardzo ciekawi, co też kombinuje ekipa Criterion…

[Głosów:0    Średnia:0/5]

11 KOMENTARZE

 1. Można poprosić link do wpisu z Twittera? I kolejne pytanie: dlaczego nie znalazł się w treści news’a? Można by pomyśleć, że został wyssany z palca 😉

 2. Można poprosić link do wpisu z Twittera? I kolejne pytanie: dlaczego nie znalazł się w treści news’a? Można by pomyśleć, że został wyssany z palca 😉

  Dobrze myślisz. Wszystkie informacje na V są wyssane z palca. Przez cały rok siedzimy i wymyślamy je, a mamy tyle szczęścia, że pokrywają się z rzeczywistością. Jeszcze trochę i zostaniemy szefami Pachtera.

 3. Katmay jak możesz się naśmiewać z Pachtera? Ten człowiek to chodząca wyrocznia, on twierdzi, że konsola wii już niedługo przejdzie w HD i zobaczycie tak będzie:D To on pierwszy przepowiedział koniec świata na 2012 rok, tylko nikt jeszcze tego nie opublikował LOL

 4. katmay: chodziło mi też o to, że jak już czyjeś newsy tłumaczycie, albo zdobywacie gdzieś informacje. . . warto by je poprzeć linkami do źródła, nieprawdaż?I po co te ironie? Tylko pokazujesz, że jesteś(cie) nastawieni anty i krytyka nie jest wskazana.

 5. I po co te ironie? Tylko pokazujesz, że jesteś(cie) nastawieni anty i krytyka nie jest wskazana.

  Nie ironie tylko ironia. Pokazuje ona co najwyżej moje nastawienie do „krytyki”. Ta z reguły ogranicza się do bezsensownego wbijania szpili, albo postów tryskających jadem. Błędy każdemu się przecież zdarzają. Można je wskazać i w ludzki sposób zasugerować wprowadzenie zmian. Niestety zdarza się to niezmiernie rzadko. Zerknąłem zresztą na Twoje poprzednie wpisy. Praktycznie żaden z nich nie ma nic wspólnego z treścią newsów. Piszesz jedynie, że w tym miejscu nie podoba Ci się to, a w innym tamto. Może więc czas znaleźć takie miejsce w sieci, które zaspokaja wszystkie Twoje potrzeby? Po co męczyć się z „ironiami” i newsami Twoim zdaniem pisanymi w imieniu ogółu graczy?

  chodziło mi też o to, że jak (. . . ) zdobywacie gdzieś informacje. . . warto by je poprzeć linkami do źródła, nieprawdaż?

  Tu akurat się zgadzam. I właśnie to mogłeś napisać w jednym ze swoich wcześniejszych komentarzy.

 6. Dlatego posłużyłem się „;)” sugerując pól-serio-pół-żartowne podejście. Nie wyzywałem, czy ‚tryskałem jadem’. Chyba, że tak traktujesz lekkie sugestie i pytania – a to już nie moja wina. Pokazujesz też, jak newsman nie powinien się zachowywać, a mianowicie off-topujesz, rozpoczynając dyskusje nie na temat. Do teraz moje komentarze odnosiły się do treści newsa, ale skoro powiedziałeś A, odpowiedziałem B ;)Pozdrawiam i kończę ten OT, bez podtekstów i jadów.

 7. Byle by tylko ten potencjalny burnout miał zamknięte trasy i tryb crash, ostatnia część serii to totalna porażka jak dla mnie, oddałem tydzień po tym jak kupiłem, nie dało sie w to grać.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here