Określenie ostatnich produkcji Cryptic Studios jako tytułów, które odniosły sukces, byłoby lekkim nadużyciem. I Champions Online, i Star Trek Online zostały przyjęte z raczej średnią satysfakcją ze strony graczy, choć znalazły wierne grupy fanów. Teraz ekipa zamierza uderzyć po raz kolejny, prezentując nam nowy projekt. Niestety musimy uzbroić się w cierpliwość.

Jedna z „twarzy” firmy, Bill Roper, stwierdził, że tworzona jest nie tylko gra, ale i cała marka, którą cały zespół jest mocno podekscytowany. Póki co niemożliwe jest podanie jakichkolwiek detali, a na konkretne zapowiedzi należy poczekać do „późnego lata”. Nowy tytuł ma w dużym stopniu zostać powiązany z wpływem społeczności, a samo Cryptic stawia w jego przypadku na nieco inne podejście do rozgrywki. Dużą pomocą w procesie produkcji i dystrybucji z pewnością będzie dobrze rozwinięta infrastruktura, wykorzystywana do utrzymania i rozliczenia już działających MMO.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

1 KOMENTARZ

  1. Niech zgadne, Lost Online :E Gracze z calego swiata beda sie razem gubic na wyspie i uciekac przez dymnym potworem z glebin (lasu).

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here