Do sieci przedostały się kolejne informacje na temat drugiej odsłony Crysisa. Opowiadana w nim historia będzie mieć miejsce trzy lata po wydarzeniach z „jedynki”. Trafimy tym razem do Nowego Jorku, na Manhattan, jednak jak zaznaczają autorzy, miasto będzie mocno zmienione, otrzyma swój unikalny klimat, tak jak w filmach „Jestem legendą” czy „Pojutrze”.

Co ciekawe, nie zwiedzimy całej lokacji, a spotkamy się raczej z „ograniczoną wolnością”. Oznacza to, że będziemy w stanie obserwować detale istotnych miejsc, ale też nie otrzymamy możliwości zwiedzenia wszystkich pięter poszczególnych budynków. W czasie zabawy skorzystamy z Nanosuit 2 – kombinezonu, który jeszcze bardziej wzmocni możliwości naszego bohatera.

Mowa tu chociażby o słuchu, dzięki któremu łatwiej zlokalizujemy wrogów czy podsłuchamy ich rozmowy. Pojawią się też nowe moce, w tym specjalne tryby wizji czy możliwość całkowitego odbijania pocisków. Więcej informacji powinno trafić do nas już niebawem, tym bardziej, że do kiosków trafiają właśnie kolejne odsłony pism branżowych, w tym Edge będącego już źródłem wieści.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

2 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here