Graliście w drugą odsłonę Crysisa? Ku naszemu zaskoczeniu nowa produkcja od Cryteka okazał się bardzo dobra. Otrzymała u nas bardzo wysoką ocenę, ale co najważniejsze – Crysis 2 wcale nie okazał się jakimś „zabójcą sprzętu” co potwierdziły nasze mini-testy. Niestety posiadacze wersji na PC nie otrzymali wsparcia dla Direct X w rewizji 11 choć Crytek zarzekał się, że tak się stanie. Niestety panowie „nie wyrobili się” na premierę i patch dla ostatniej wersji DX do tej pory się nie ukazał. Czy jest na co czekać? Według tego co pokazali twórcy na trwających właśnie w Tajpei targach Computex jak najbardziej.

Poniżej możecie obejrzeć materiał wideo pokazujący co do Crysisa 2 wprowadzi obsługa DirectX 11. Będzie bardziej wypasiona woda! Oglądajcie.

To nie wszystkie wieści z obozu Cryteka. Jak się okazuje US Army zamierza na bazie najnowszego silnika CryEngine stworzyć za 57 milionów dolarów symulator do treningu żołnierzy.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

5 KOMENTARZE

  1. Nie czekam bo powinni się wywiązać na start gry. Co da DX 11? Największy ficzer to będzie pewnie jakieś 15-20 fpsów mniej 😉

  2. Cos tam napomknal pan o teselacji, wiec moze warto bedzie doinstalowac ta latke dla tych kilku wypuklosci. Ja w C2 jeszcze nie gralem, bo ciezko mi sie jakos oderwac od BC2 i zagrac w cos innego ;], ale moze teraz. . .

  3. Jak przyrżniesz łbem w ścianę, to zobaczysz wgłębienia pomiędzy cegłami z dwóch centymetrów. Powyżej 2cm ściana wygląda tak samo jak na DX9c.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here