A tak zupełnie na serio to w skład zestawu wejdą aż trzy płyty. Znajdziemy na nich samą grę oraz dużo materiałów typu „making of”. Wśród nich odszukamy pliki wideo ukazujące pracę studia zza kulis czy wywiady z pracownikami Crytek. Do tego dojdzie jeszcze oficjalna ścieżka dźwiękowa z gry oraz specjalna książeczka, która pozwoli nam zaznajomić się z szkicami poglądowymi, stworzonymi na potrzeby tej produkcji. Wszystko to trafi do eleganckiego stalowego pudełka.

Mówi się też o wprowadzeniu do gry nowego pojazdu, który udostępniony zostanie tylko i wyłącznie posiadaczom limitowanej edycji Crysis. To jednak jedyne informacje, które udało nam sie zdobyć na jego temat – wiemy, że ma być. W tej chwili nie wiemy jeszcze ile to cudo będzie kosztowało. Podejrzewamy jednak, że jego cena nie będzie przeszkodą dla osób chcących sprawdzić co potrafią nowoczesne pecety.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

5 KOMENTARZE

  1. Nie jestem zboczony i kolorowe pudełka czy to wykonane z tworzywa sztucznego, skóry, metalu, bawełny, żywicy epoksydowej, mleczka kokosowego na mnie nie działają. Dla mnie liczy się zawartość płyty i to czy gra będzie dobra za moje wydane grosze. Nie iteresuje mnie cena gry+pudełko z guany ptasiora tylko cena gry. Pudełko jest jak reklamówka czy kontener, ma chronić przed uszkodzeniem towaru i bez wydziwień. Dotatkowy pojazd tylko w limitowanej edycji?? o boże !! świat gier schodzi na psy!

  2. Jesli chodzi o dodatki – bardzo ciekawe – mysle ze warte uwagi jak ktos jest fanem/entuzjasta nowoczesnej technologii/tworzenia gier etc. Ale to: „Mówi się też o wprowadzeniu do gry nowego pojazdu, który udostępniony zostanie tylko i wyłącznie posiadaczom limitowanej edycji Crysis. ” – poziomem przypomina konkursy Star-Chips, albo Pokemony. . . Ze sie nie wstydza z takich leakow do press-releasu puszczac.

  3. szkoda że mam troche słabego peceta ale niedługo dokupuje sobie ramu bo tylko tego mi brakuje w kompie no i karta ale chyba kupie sobie Crysisa

    • szkoda że mam troche słabego peceta ale niedługo dokupuje sobie ramu bo tylko tego mi brakuje w kompie no i karta ale chyba kupie sobie Crysisa

      Albo z natury jesteś dowcipny, albo . . . . . 😉

  4. Ale czy w tym dodatkowym pojeździe będzie można przesiąść się do tyłu z jakąś miłą Panią?Jeżeli nie to mam to gdzieś, to nie „samochodówka” aby wrzucać dodatkowy pojazd. Jakaś fajna pukaweczka jak najbardziej, ale środek lokomocji??

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here