Dalsza część afery wokół konsolowej wersji Crysisa. Wydawca gry zdecydowanie zaprzecza, jakoby w produkcji znajdowała się konwersja pięknego Crysisa na Xboxa 360 i PlayStation 3. W wywiadzie dla serwisu 1UP przedstawiciel firmy twierdzi, że doszło do nadinterpretacji. Co dziwne, serwis 1UP podczas rozmów z Crytekiem, producentem gry – usłyszał coś dokładnie odwrotnego. Być może EA nie chce robić na razie szumu wokół konwersji? Wszystko jest możliwe. Aczkolwiek trudno sobie wyobrazić, dlaczego Electronic Arts nie miałoby się pochwalić tak spektakularną grą. Pozostaje czekać.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

4 KOMENTARZE

  1. Crysis jak najbardziej dla konsol, tu się przytnie teksturę tam się przytnie detale i będzie śmigać jak nietoperz. Nawet różnicy nie będzie widać na 32″ LCD. Ja bym się bardziej obawiał PC ile to trzeba będzie wydać kasy na podzespoły by cieszyć się w pełni full detalami. Ktoś zamożny to razem z grą kupi sobie GF 8800 GTX 🙂 i 2GB DDR2 800Mhz.

  2. Prędzej czy później Crysis na pewno pojawi się na XO i PS3 przecież wydaje go EA;) Pieniądze włożone w tą produkcje muszą się zwrócić na na PC szanse na to są marne.

  3. To jakiś taki chwyt marketingowy. Wiadomo od dawien dawna, że człowiek to najbardziej chciałby mieć to czego mieć nie może. :] Konsolowcy się troche pobulwersują, że nie będą mieć Crysisa, a jak się dym wokól niego zrobi, to nagle EA ku uciesze tłumów wyskoczy z hasłem, że gra jednak będzie na Xpudło. 😀

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here