Już za dwa miesiące (14 września) czeka nas ostra batalia. Nasze ukochane „blaszaki” zmierzą się z jedną z najlepiej wyglądających produkcji w historii elektronicznej rozrywki. Tak przynajmniej wynika z informacji prasowej, którą wydało Electronic Arts. Dziennikarze biegający po E3 już donoszą o tym fakcie a wydawca-gigant tajemniczo milczy. Można jednak przypuszczać, że jest to pewna informacja. Prosiliście już szefa o podwyżkę?

[Głosów:0    Średnia:0/5]

10 KOMENTARZE

 1. A mnie najbardziej ciekawi co z rzekomą wersją na konsole. Były plotki, że takowa ma powstać ale znacząco ma się różnić od pecetowej. O dziwo nie pod kątem graficznym a merytorycznym – inne misje i lekko zmieniona fabuła. Dziwię się twórcom czemu tego typu informacje trzymają w tajemnicy.

 2. Tak to prawda cujo też o tym czytałemw pewnej gazecie o nazwie PSX Extreme. Mianowicie chodziło o wywiad z pracującymi nad wersją nad konole (redakcja PSX’a postarała sie o wysłannika do firmy CRYTEK). O grafice: ma ona być bardzo zbliżona jakościowo na każdej z platform, a jeżeli chodzi o konsole na, PS3 ma mieć o drobine lepszą grafikę od konkurencyjnego XBOX’a 360. Także mówiono o różnicy w budowie lokacji i nie tylko. Zobaczymy jak będzie to wyglądać w produkcie finalnym pokryjomu zapowiedzianym na koniec 2008 roku.

 3. Ja planuję zakupy w tym terminie czyli Crisis na Full będzie mi śmigał. Przedmówco crisis na full nie pujdzie a z tego względu że Geforc 8600 ma za mało biotową szynę. Na średnich powinien śmigać.

 4. nie mam sie czego bacWymagania zalecane:CPU: Dual-core CPU (Athlon X2/Pentium D)GPU: Nvidia 7800GTX/ATI X1800XT (SM 3. 0) lub ekwiwalent DX10RAM: 1. 5GbHDD: 6GBNapęd: DVDSoftware: DX10 i Windows Vista

 5. Rzeczywiście. Co to jest GeForce 7800GTX i 1,5GB RAMu? Toż to każdy taki sprzęt ma w domu. Geez, wymagania kolejnych gier stają się coraz bardziej ko(s)miczne. Kupiony przeze mnie rok temu komputer teraz nie nadaje się już do niczego. Ten „wyścig zbrojeń” stał się już skrajnie chory. Przykro mi, to był mój ostatni upgrade na najbliższe kilka lat. Albo kupię konsolę (bardziej prawdopodobne), albo przestanę grać, bo granie na PC stało się już sportem dla maniaków/bogaczy.

 6. Kupiony przeze mnie rok temu komputer teraz nie nadaje się już do niczego. Ten „wyścig zbrojeń” stał się już skrajnie chory. Przykro mi, to był mój ostatni upgrade na najbliższe kilka lat. Albo kupię konsolę (bardziej prawdopodobne), albo przestanę grać, bo granie na PC stało się już sportem dla maniaków/bogaczy.

  a) zależy od tego co kupiłeśb) owszem wyścig zbrojeń jest chory, ale koniec końców kręci nas szalenie crysis uruchomiony na max ;)c) ile to już razy mówiliśmy sobie – nigdy nie zainwestuje w peceta 🙂

  • a) zależy od tego co kupiłeśb) owszem wyścig zbrojeń jest chory, ale koniec końców kręci nas szalenie crysis uruchomiony na max ;)c) ile to już razy mówiliśmy sobie – nigdy nie zainwestuje w peceta 🙂

   Nie, nie kupiłem sprzętu high-end, ale w tamtym czasie mogłem uruchomić gry na full. Oblivion szalał na maksymalnych ustawieniach. I jeśli za wydawanie kolejnych tysięcy zł co roku mam dostać nową, ulepszoną grafikę w Crysisie – to ja wysiadam. I słów nie rzucam na wiatr, jeśli mówimy o punkcie c. ;]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here