Mamy piątek, a więc czas na coś luźniej związanego z grami wideo. Stop! Nie będę robił zasłony dymnej – po prostu musiałem o tym napisać i kropka. Kojarzycie słynny kalendarz Pirelli? W edycji na rok 2011 motywem przewodnim jest „Mitologia”, a autorem zdjęć jest sam wielki Karl Lagerfeld. Dlaczego o tym wspominamy? Ponieważ pewien sklep elektroniczny (ten od „nie dla idiotów”) też ma ekhem… swój kalendarz Pirelli. Dziewczęta na zdjęciach, które możecie obejrzeć pod tym adresem są bardzo zaangażowane. Do tego stopnia, że nie obawiają się „złapać wilka” siedząc na pralce, albo ee… odkurzają podłogę. Bawią się też kontrolerami Playstation Move. Swoją drogą ta stylizacja – konsola Playstation 3 obok metalowego kubka to chyba jakiś przebłysk geniuszu. Sesja zdjęciowa odbyła się w Twierdzy Modlin.

Tak samo jak słynny kalendarz Pirelli ten od MM nie trafi do sprzedaży, a będzie wręczany kontrahentom i partnerom handlowym. Wszystkie fotki możecie obejrzeć pod tym adresem

Ja czekam teraz na podobne kalendarze np. „Dziewczyny z Tesco” tudzież kalendarz erotyczny z dyskontu Biedronka. Od czasu niewyretuszowanych fotek Ani z Halo 3 nie miałem takiego ubawu.

Poniżej wideo z sesji MM dla kalendarza portugalskiego.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

13 KOMENTARZE

  1. Swoją drogą, sama sesja zaskakująco niezła, pod względem fotograficznym. Szczerze mówiąc, nic nie mam przeciwko takiej promocji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here