Red Steel zapowiadał się na grę wyjątkową i niezwykłą. Dzięki kontrolerom Nintendo Wii rozgrywka miała być dynamiczna a walka prima sort! Niestety okazało się, iż ten nowatorski First Person Shooter jest po prostu niemiłosiernym gniotem a wspaniałe sterowanie, walka i genialny fechtunek japońską kataną można włożyć między bajki o żelaznym wilku. Nad pierwszą odsłoną Red Steel znęcał się w recenzji Andrzej Gutowski. Redakcyjny kolega z pewnością będzie zachwycony informacją, która pojawiła się w najnowszym wydaniu brytyjskiego Nintendo. The Official Magazine. W periodyku tym zaanonsowano, że trwają pracę nad drugą częścią RS’a.
Ponoć nowa Czerwona Stal ma mieć poprawioną oprawę wizualną, lepiej zaprojektowane poziomy, świetny tryb sieciowej rozgrywki oraz przede wszystkim poprawione sterowanie. Pożyjemy zobaczymy.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

9 KOMENTARZE

  1. Red Steel to gra do której trzeba się przekonać. Po kilku minutach można się do sterowania przyzwyczaić a na bugi (skryptowe i graficzne) przymknąć oko. Autorzy chcieli stworzyć coś oryginalnego jak na dzisiejsze czasy i udało im się. Dobrze by było jakby w kolejnej części dopracowali engine a sterowanie mogłoby przypominać to znane z MP3:C lub MoH:H2.

  2. Pamiętam jak byłem na tą grę – że tak mieszczańsko się wyrażę – podjarany. Oczywiście było to jeszcze przed wyjściem Wii. Gdy popatrzyłem na te screeny (te „pierwsze opublikowane” screeny wyglądają świetnie) poczytałem o walce na katany. . . Po prostu miód. Jednak wtedy pojawiły się pierwsze recenzje, a samo Wii stało się raczej konsolą dla każuali i graczy uwielbiających „niewielkie” gry i cukierkowe klimaty. Sam uwielbiam japońskie produkcje i te wszystkie „słodkie” gry które na pierwszy rzut oka nie nadają się do grania – ale bez przesady, troszkę ich za dużo ^^. Zelda, Metroid Prime. . . Something else for me? :(Nie skreśliłem Wii, jednak narazie wolę eksboksikafrihandrytsiksti. Może właśnie Red Stell 2 coś zmieni? Może wreszcie zobacze dobry tryb sieciowy (Medal of Honor udowodnił, że takie granie na Wii jest możliwe). Mam szczerą nadzieję, że wypuszczą więcej obrazków promocyjnych z tą panią i tym mieczem. Bo ten miecz naprawdę wygląda świetnie. Naprawdę.

  3. Hmmm. . . Fajna fajna. . . dziewczyna. 😉 Aż chce się kupić grę 😉 Jakby była taka okładka to sprzedarz wzrosłaby o 100% 😉

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here