Już za kilka chwil zobaczycie tekst Wojtka Borowicza. Bodaj największy fan japońskich produkcji na naszym drakkarze opowie wam co wie na temat Super Smash Bros. Brawl. Mocno zakręcona bijatyka na Nintendo Wii stanie się kolejnym imprezowym hitem? Być może. Nie będę jednak uprzedzał faktów. Wszystkiego dowiecie się z tekstu Siergieja.

Za sprawą Andrzeja Gutowskiego nie rozstaniemy się z konsolą Wielkiego N. Gruby wziął na warsztat produkcję, która mogła stać się kolejnym hitem na Wii. Super Mario Galaxy, bo o nim mowa dostanie od Andrzeja kolejną notę 10/10 i trafi na wasze listy „gier, które muszę mieć”? Jeszcze w tym tygodniu poznacie odpowiedź na to pytanie.

Prosto z Wii przeniesiemy się na pecety i na nich skoncentruje się nasza uwaga do końca tygodnia. Na pierwszy ogień pójdzie w tym przypadku tekst Samuela Sudera, naszego eksperta od gier przygodowych. Sammy sprawdził dla was Undercover, który najwyraźniej na tyle mu się spodobał, że po raz kolejny zapomniał go przesłać na redakcyjny adres mailowy. Doszło do tego, że musiała go odwiedzić specjalna ekipa interwencyjna, która bez użycia siły (hehe, akurat) przypomniała mu o redakcyjnych obowiązkach.

Jednym z dwóch najbardziej smakowitych kąsków (moim skromnym zdaniem) będzie recenzja Crysis autorstwa naszego pokładowego Kota. Ilość komentarzy, którą wygenerował „test” Wiedźmina zaskoczyła chyba wszystkich. Czy kontrowersyjny Jarek po raz kolejny zapoczątkuje dyskusję, która będzie trwała przynajmniej do końca roku? Zostańcie z nami by się dowiedzieć.

Pod sam koniec tygodnia spod mojej klawiatury wyjdzie recenzja F.E.A.R. Perseus Mandate. Podstawowa wersja gry do tej pory bardzo mi się podoba. Pierwszy dodatek – Extraction Point – był już moim zdaniem odrobinę słabszy. Czy drugie rozszerzenie do „Strachu” bawi i przeraża czy też jest próbą wyciągnięcia pieniędzy od wielbicieli serii? Na to pytanie odpowiedź poznacie zapewne w piątek.

Mamy nadzieję, że każdy znajdzie coś dla siebie wśród tekstów, które opublikujemy w tym tygodniu. W następnym oczywiście nie zwolnimy tempa a może nawet odrobinę przyspieszymy. Jak zawsze zachęcam was do zostania na naszym drakkarze. Czytajcie, komentujcie a przede wszystkim dobrze się bawcie.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

4 KOMENTARZE

  1. Kocie – moze tym razem nie wystawiaj grze oceny cyferkowej, bo jeszcze sie to skonczy jakims zamachem na jedno z Twoich dziewieciu zyc ;] A co my bysmy poczeli bez pokladowego siersciucha? ;D

    • Kocie – moze tym razem nie wystawiaj grze oceny cyferkowej, bo jeszcze sie to skonczy jakims zamachem na jedno z Twoich dziewieciu zyc ;] A co my bysmy poczeli bez pokladowego siersciucha? ;D

      Nie ma tu Młodzieży Wszechniemieckiej więc spoko. A recenzji kryzysa z tego co wiem będzie więcej niż jedna 🙂

  2. Ja bardzo czekam na recenzje F. E. A. R. Perseus Mandate i Extraction Point. Na X360 i chyba PS3 jest do dostania na jednej płytce. Jeśli samapodstawka na początku bardzo mi się podobała to potem już była bardzo nużąca.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here