Ach Ninja Theory! Robią piękne gry, które bardzo słabo się sprzedają. Ja do dziś śnię po nocach, że zagrywam się w drugą część Heavenly Sword. Niestety mogę sobie tylko pomarzyć. NT w pocie czoła pracują nad odświeżonym Devil May Cry (dlatego w tytule nie występuje piątka) i niestety jakoś nie chcą zauważyć, że ich najnowsze dzieło wywołuje sporo emocji – w tym także negatywnych. Spora w tym zasługa samych panów z Ninja Theory, którzy swoimi wypowiedziami na temat gry i samej postaci Dantego potrafią doprowadzić fanów serii do białej gorączki. Prawie rok temu NT twierdziło, że nowy, „odświeżony” wygląd głównego bohatera gry to efekt tego, że stary nie był dostatecznie „cool”. Dlatego w nowym Devil May Cry mamy skrzyżowanie Luntka ze zdychającym heroinistą.

Niezbyt fortunne wypowiedzi twórców chyba już na stałe wpiszą się w klimat DmC. Dlaczego? Ponieważ przy okazji premiery nowego zwiastunu przygotowanego na targi GameScom Ninja Theory znowu dała głos i mamy kolejną strzelistą myśl, która z pewnością spodoba się fanom, a przynajmniej sprawi, że niektórym fanom „Devila” brew się uniesie ze zdziwienia.

Otóż Ninja Theory w wypowiedzi dla serwisu NowGamer twierdzi, że nasz młodociany bohater (DmC będzie prequelem jedynki) jest zacytujmy całą soczystą wypowiedź: Dante jest bardziej agresywny, wściekły i bardzo przypomina ulicznego rozrabiakę. Jest też wkurzony na cały świat (dlaczego? Dowiemy się zapewne z gry) To niestety nie koniec wynurzeń NT na temat Dantego. Deweloper dodał jeszcze na koniec, że Dante:…jest jak wielu młodych ludzi dzisiaj, bez perspektyw… jest bardzo zły.

Podsumujmy! Odświeżony bohater Devil May wygląda jak EMO-ludek ze Zmierzchu, ale jest „ulicznym rozrabiaką” w dodatku wściekłym i wkurzonym na Bóg raczy wiedzieć co i jak wielu młodych ludzi w dzisiejszych czasach nie ma przed sobą żadnych perspektyw. No po prostu fantastycznie!

Hmm… może według Ninja Theory Dante przypomina tych młodych ludzi co wyszli tydzień temu na ulice Londynu? E… nie z takim wyglądem Dante dostałby w papę od każdego porządnego chuligana. Pewnie zabraliby mu też jego PSP jak temu biednemu studentowi.

No, a teraz oglądajcie już ten zwiastun z GamesComu. Premiera gry z biednym Emo-chłopaczyną bez perspektyw w roli głównej już w przyszłym roku.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

14 KOMENTARZE

  • Tylko winny się tłumaczy. Czy to znaczy, że Dante bije demony bo jest bezrobotnym pół-demonem pół Hiszpanem/ czarnym Brytyjczykiem etc? 😀 😀 No super!

   CO TO K*** JEST!?!?!

   Też jestem w szoku

 1. Oszsz. . . w mordę czy ja musiałem się dowiedzieć kto to jest Luntek???A mama mówiła, nie klikaj w byle g. . . . Ale fakt, Dante robi się coraz to bardziej dzieciuchowaty, za 2-3 lata będzie kimś w rodzaju Krzysia z TikTaka po trzeciej setce.

 2. No co wy? Luntka nie kojarzycie? Albo Piguły? Wejdźcie na Yutuba i wpiszcie piguła. Ostrzegam zlasowanie mózgu grawarntowane. DMC łehh nie wiem może i bedzie gra ok ale Ninja Theory co raz to gada bzdety. Pewnie się nie sprzeda i znowu będą obrażeni. aa macie oglądnijcie sobie http://youtu.be/QKabJiVA74o

 3. Najbardziej zdołowała mnie niewiedza moich szanownych kolegów w temacie imć Luntka. Przecież to persona wręcz fantastyczna. Dwa zdania oraz jeden grymas jego twarzy potrafią wydobyć człowieka ze skrajnej depresji. Facet (?) powinien być dotowanym przez Ministerstwo Zdrowia antidotum na wszelkiego typu załamania nerwowe, oraz stany przedsamobójcze. Jedno spojrzenie na to cudo natury i od razu ogarnia cię fala niepohamowanego, radosnego nastroju, ukraszonego salwami śmiechu. Luntek na prezydenta!!!

 4. Piguła jest imo po prostu głupia i na tym sprawa się kończy. Luntek natomiast to fenomen na skale universum 🙂 Na temat jego psychiki można by napisać ze 3 parce doktorskie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here