Niestety Darksiders: Wrath of War, gra przypominająca nieco Devil May Cry lub God of War zaliczy spore opóźnienie. W jednego z Jeźdźców Apokalipsy mieliśmy się wcielić już w kwietniu przyszłego roku. Niestety THQ postanowił, że dyszący rządzą zemsty na anielskich zastępach pan Wojna pojawi się dopiero w pierwszym kwartale 2010 roku. W grze naszym (anty)bohaterem jest biblijny pan Wojna, który został pozbawiony większości swoich mocy za zbyt wczesne sprowadzenie zagłady na ziemski padół. Teraz „W” musi uwolnić swoich towarzyszy znanych z kart Apokalipsy Świętego Jana – Śmierć, Głód i Zarazę. Darksiders powstaje w studiu Vigil Games założonym przez legendarnego twórcę komiksów Joe’go Madureirę.

Poniżej możecie obejrzeć filmową introdukcję z tego ciekawego tytułu. Darksiders: Wrath of War pojawić się ma konsolach Xbox 360 i Playstation 3. Zapraszamy także do naszej zapowiedzi D:WoW.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

2 KOMENTARZE

  1. Czy czekam ?!Pewnie ze tak,bo takich gier jest jak deszczu na pustyni:)Ale oni chyba oszaleli taki poślizg!rozumie 2,3 miesiące ale ale nie rok!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here