Wszystkie tytuły, które za chwilę zobaczycie są oczywiście udostępnione za darmo. Każdy z nich został wydany przez Ubisoft i swojego czasu uprzyjemniał życie tysiącom graczy. Cztery gry, o których piszemy to: Tom Clancy's Ghost Recon, Prince of Persia: Sands of Time, Far Cry i Rayman Raving Rabids. Pełne wersje tych produkcji rodzaje Fileplanet. Oczywiście wszystkie te gry polecamy waszej uwadze i sugerujemy byście uzupełnili nimi swoją kolekcję. Już teraz uprzedzamy jednak, że udostępniono je za darmo tylko i wyłącznie dzięki temu, że zobaczymy w nich dość sporą porcję reklam. Nam osobiście nie przeszkadza to jednak w takim stopniu byśmy zrezygnowali z pobrania tych pozycji. Linki do wszystkich gier znajdziecie pod treścią newsa.

Aktualizacja: Czytelnicy zwracają nam uwagę na fakt, iż promocja skierowana jest tylko i wyłącznie do osób mieszkających w Ameryce Północnej. Jeśli coś się w tej materii zmieni to damy wam znać.

Aktualizacja 2: Ponoć sposobem na obejście „problemu” jest założenie konta na Ubi.com i zarejstrowanie go na amerykański adres. Dajcie znać czy metoda działa.

Tom Clancy's Ghost Recon

Prince of Persia: Sands of Time

Far Cry

Rayman Raving Rabbids

[Głosów:0    Średnia:0/5]

9 KOMENTARZE

  1. „Ponoć sposobem na obejście „problemu” jest założenie konta na Ubi. com i zarejstrowanie go na amerykański adres. Dajcie znać czy metoda działa. „A czym wtedy to różni się od ściągnięcia pirata?I to i to nie jest legalne.

  2. Nie widzisz różnicy między kradzieżą gry a pobraniem pełnej wersji oferowanej w świetle prawa za zupełną darmochę? Chyba, że rejestrowanie konta w innej lokacji niż się obecnie przebywa jest nielegalne, ale to by oznaczało, że wszyscy Polacy korzystający z Xbox Live są kryminalistami.

  3. Działa jeśli w danych rejestracyjnych podasz amerykańskie obywatelstwo. Promocja jest jednak skierowana tylko dla mieszkających w USA, wobec tego tym sposobem nie uzyskasz, niestety, legalnej wersji gry. Co najwyżej kac moralny będzie trochę mniejszy;)

  4. Z tego co wiem i wyczytałem to działa. Nie sprawdzałem tego jednak osobiście bo wszystkie gry z tej listy (poza Raymanem) stoją już u mnie na półce. Może któryś z czytelników może Ci podpowiedzieć?

  5. Zarejestrowałem się, pobrałem i działa. W Raymanie (tylko to testowałem) w menu i po każdym etapie są reklamy McDonalda (coś za coś), ale da się przeżyć 🙂

  6. Pobrałem Far Crya zarejstrowałem sie na ubi. com (zaznaczyłem ze jestem z U. S) a mimo to przy instalacji dostaje komunikat „You must live in U. S. ” czy ktoś wie jak to obejść albo ewentualnie może podzielić się swoim kontem na ubi. com? Z góry thx 😉

  7. Przeciez te gry mozna kupic za jakies psie pieniadze typu 10 zeta. . . To cos jak promocje zestwawo w kinie. Jak bierzesz Cole + popcorn to masz 15gr taniej niz osobno. . .

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here