W dniu wczorajszym przedstawiciele Mythic Entertainment poinformowali, iż już dziś możliwe będzie darmowe przenoszenie postaci na niektórych z amerykańskich serwerów Warhammer Online. Łączy się to z spekulacjami, jakoby firma planowała zredukowanie liczby maszyn obsługujących grę w Stanach Zjednoczonych.

Wszyscy grający na serwerach Ironfist, Vortex, Monolith, Magnus oraz Skull Throne poproszeni zostali o przejście na Gorfang, Volkmar lub Badlands. W ramach zachęty każdy przenoszący swojego bohatera otrzyma 20% bonus do otrzymywanych punktów doświadczenia i sławy.

Na początku roku liczba serwerów w USA przekraczała pięćdziesiąt sztuk. Obecnie, o ile powyższe pięć zostanie zamkniętych, pozostanie ich jedynie dziewięć. Prawdopodobnie już niebawem Mythic ogłosi podobne działania w Europie.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

1 KOMENTARZ

  1. Eh, a miało być tak pięknie. . . . . . a tu SW:TOR i Diablo III majaczą (daleko jeszcze ale już) na horyzoncie. Zobaczymy, czy taktyka skupiania graczy na mniejszej ilości serwerów uratuje WAR i AoC. WoW też będzie musiał przejść lifting.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here