Według francuskiego serwisu www.jeuxvideo.fr osadzona w Czarnobylu strzelanka ma się ukazać w Europie 16 marca. Chociaż data premiery była już parokrotnie przekładana, to mamy nadzieję, że gra w końcu się ukaże, bo sądząc po ostatnich screenach, zaczyna się powoli starzeć. Niecierpliwi mogą zacząć odliczanie.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

6 KOMENTARZE

  1. Niestety grafika przestarzala, widac to dobrze na niektorych screenach, znacznie spoznione. . . Faktem natomiast jest ze dobrze oddaje klimat Czarnobyla (porownujac do opublikowanych zdjec)

  2. Nie wiem, jak to będzie. Armed Assault ma starą grafikę, ale do fanów gatunku dociera. Może w tym wypadku będzie podobnie? Cała nadzieja w mechanice.

  3. Grafika mnie w sumie mało interesuje, ważne żeby gra była grywalna. A w tą date wydania jakoś mało chce mi sie wierzyć, skończy sie jak zawsze pewnie.

  4. Fakt grafika nie powala jak na dzisiejsze czasy. Mam nadzieje, że autorzy przez tą kupę czasu zoptymalizowali przynajmniej troszkę silnik gry i będzie chodzić wszystko ładnie w full detalach. Ino mam tez nadzieje, że autorzy nie wycieli zbytnio z bo do jasnej ciasnej nie poto sie czeka 5 lat by pograc w pół-produkt. Robią grę to niech robią na całego. Ma im to zając kolejny rok proszę bardzo, ale to ma być grywalne i warte swojej ceny, ktora teraz by sie pewnie ksztaltowala w granicach 129,90, a jak wyjdzie kiedy ma wyjsc to bedzie 109,90. IMO gdyby gra wyszla bez przekladania to cena by wynosila ok 189,90 bo w koncu gra miala wprowadzac rewolucje, ale. . . Eh, szkoda pisać. . . Pozdrawiam.

  5. Boże, ludzie, o czym wy piszecie? Widzieliście najnowsze screeny? Do premiery 3 miesiące, do premiery polskiej pewnie jeszcze więcej a już na cenę narzekają! Standardowe haterstwo się w was odezwało.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here