Kojarzycie Davida Hasselhoffa? Na pewno oglądaliście serial Knight Rider. Ach, jak chciałem mieć taki gadający samochód z wolantem zamiast kierownicy, odpustowym światełkiem w okolicach chłodnicy i tak dalej. Potem niestety był Baywatch, jedyny serial na świecie, którego kwintesencja każdego odcinka zamykała się w pierwszych 30 sekundach – to znaczy podczas powolnego biegu Pameli Anderson po plaży. David H jest także utalentowanym piosenkarzem, co możecie sprawdzić oglądając teledysk poniżej. Dlaczego piszemy o bohaterze „Knajt rajdera”? Ponieważ ten utalentowany aktor i piosenkarz(!) już szóstego listopada pojawi się w grze PAIN na konsolę Sony Playstation 3. Produkcja ta zadebiutowała w usłudze Playstation Network na początku tego roku – z pewnością teraz zyska wielu nowych klientów. Męczenie pana Hasselhoffa będzie z pewnością bardzo przyjemne. Sam aktor w wywiadzie dla magazynu People stwierdził, że jest bardzo podniecony tą perspektywą.

Po obejrzeniu poniższego teledysku też nabierzecie ochoty na skrzywdzenie Davida H.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

17 KOMENTARZE

  1. Ludzie śpiewajmy razem!Ouga Chaka ouga! . . . . I can’t stop this feelingDeep inside of me. Girl, you just don’t realizeWhat you do to me. When you hold meIn your arms so tight,You let me know,Everythings alright, ahahah http://www.stlyrics. com/lyrics/reservoirdogs/h. . . eeling. htm

  2. Najlepszy jest teledysk pod tytułem SECRET AGENT MAN czy coś w tym stylu moment jak namierza microlaserkiem z zegarka czy też leci jetpackiem poprostu masakra, tak poza tym widziałem te teledyski już dawno i akurat byli u mnie funfle z wódką (to niby miał być taki nasz turniej w XBOXa i PS2 – oczywiście nie doszło do turnieju bo mieliśmy zwałę z Hoffiego).

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here