Pod koniec roku fotoreporter Frank West powróci do miasteczka Willamette. Tym razem na konsoli Nintendo Wii. Chop Till You Drop to konwersja hitu od Capcomu wydanego w 2006 roku na konsolę Xbox 360. W Dead Rising musimy przeżyć 72 godziny, zrobić reportaż i uciec z opanowanego przez Zombiaki miasteczka. W wersji na konsolę Nintendo Dead Rising działa na silniku, który został użyty między innymi w czwartej odsłonie Resident Evil. Pod względem wizualnym Chop Till You Drop nie prezentuje się wybitnie, ale sterowanie za pomocą kontrolerów Wii pewnością zrekompensuje te niedostatki.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

3 KOMENTARZE

  1. Ja chce sequel! Nie jakiejs remake’i na inne konsole, czy inne badziewie – zwykly, chocby i multiplatformowy sequel! Ta gra w pełni na to zasługuje – do dzisiaj mi sie cieplo na sercu robi, jak sa przypomne godziny spedzone przed Dead Rising, ze ślepiami wytrzeszczonymi na spacerujące tu i ówdzie zombiaki, poprzeplatane psychopatami (to słowo świetnie oddaje ich nature ;]). P. S. Co Adam robi na dachu marketu? O. o

  2. No cóż. . . miła odmiana dla posiadaczy Wii od mariana. Ja, jeżeli miałbym zrobić remake’a, to bym celował w PS3- bliżej zbliżona wnętrzościami a i grupa docelowa jest moim zdaniem trafniejsza (mała partyjka w Wii Fit i godzinka w DR. . . ?).

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here