Dwie części Uncharted to z całą pewnością jedne z najładniejszych produkcji na konsolach obecnej generacji. Filmowy klimat, śliczna grafika i animacja, a przede wszystkim użyta paleta kolorów odróżniają dzieła Naughty Dog od ziemisto-szarych dzieł konkurencji. Teraz dowiadujemy się natomiast, że Dead Space 2 ma nas zachwycić oprawą graficzną stojącą na tym samym poziomie. Mocne słowa.

Tak przynajmniej twierdzi Steve Papoustis ze studia Visceral. Na łamach internetowego wydania magazynu Edge człowiek ten zdradza, że Dead Space 2 nie będzie się miało czego wstydzić, korzystnie wypadnie na tle Uncharted 2. Różnice w oprawie graficznej między pierwszą a drugą odsłoną przygód Isaaca Clarke’a mają być niewiarygodne. Sama gra podobno wygląda wręcz fenomenalnie. Papoustis zapowiada nawet, że graczom spadną czapki z głów kiedy zobaczą czego dokonali pracownicy studia.

Brzmi to bardzo dobrze, ale już tyle razy słyszeliśmy podobne teksty, że podchodzimy do nich z dystansem. Będziemy jednak pamiętali te słowa i postaramy się rozliczyć z nich twórców Dead Space 2. Sama gra ma wpaść w nasze ręce w przyszłym roku. Przypominamy również, że EA jednak zdecydowało się stworzyć jej pecetową konwersję. Więcej na ten temat pisaliśmy wczoraj.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here