Serwis AvP Galaxy wyszukał w usłudze sieciowej Xbox Live informację, z której wynika, że już jutro (inne źródła twierdzą, że dziś) gracze na całym świecie będą mogli pobrać wersję demonstracyjną gry Aliens vs Predator. Niestety na jej temat nie wiadomo praktycznie niczego poza tym, że ma się pojawić w usłudze STEAM, Xbox Live, Playstation Network i ma zawierać tryb multiplayer. Uzbrajamy się więc w cierpliwość i wypatrujemy interesujących nas plików.

W międzyczasie polecamy wam natomiast oficjalne informacje przekazane przez firmę SEGA. Przedstawiciele wydawcy zdradzili jakie rodzaje zabawy multiplayer znajdziemy w najnowszym dziele studia Rebellion. Są to odpowiednio:

Deathmatch – gracz z największą liczbą fragów wygrywa mecz.
Predator Hunt – samotny Predator poluje na drużynę Kolonialnych Marines.
Infestation – Obcy kontra Marines. Na początku gry tylko jeden zawodnik jest Obcym. Po zabiciu żołnierza, ofiara przeistacza się w kolejnego Obcego.
Survivor – Tryb kooperacji dla czterech Marines. Oddział żołnierzy broni się przed coraz mocniejszymi atakami Obcych. Amunicja i apteczki pojawiają się tylko w miejscu gdzie Obcy bez problemu mogą zastawić pułapkę na ludzi.
Aliens vs Predator Mixed Species DeathMatch – Do boju ruszają dwie drużyny złożone z przedstawicieli wszystkich trzech ras. Wygrywa ta, która zabije największą ilość wrogów w określonym czasie albo pierwsza uśmierci określoną liczbę przeciwników.
Species DeathMatch – jw. z tą różnicą, że do boju ruszają trzy drużyny składające się z przedstawicieli konkretnej rasy.
Domination – Dwie drużyny walczą o flagi dające punkty. Im więcej ich posiadają tym szybciej zbliżają się do limitu tysiąca punktów, przy którym kończy się mecz.

Tyle przekazali mediom przedstawiciele firmy SEGA. Jeśli chcecie się dowiedzieć czegoś więcej na temat gry Aliens vs Predator to zajrzyjcie do naszych testów tego tytułu.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

3 KOMENTARZE

  1. Demo ściągnąłem, zainstalowałem i co dalej??? Włączam play i czekam na innych graczy i tak w kółko. . . . . komuś z Was udało się zagrać??? (piszę o wersji PS3)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here