Wszystkim graczom, którzy tak jak my, lubują się w pozycjach sygnowanych nazwiskiem Clancy zalecamy bliższe zapoznanie się z tym demem. Niestety w tym przypadku jest to konieczne ze względu na złe wspomnienia związane z poprzednią częścią gry. Bugi, słabe tłumaczenie, duże wymagania – po cichu liczymy na to, że grzechy główne GRAW nie pojawią się w jego drugiej części.

Samo demo w Internecie pojawić się ma dokładnie siódmego czerwca. Kiedy tylko będzie je można pobrać poinformujemy was o tym w osobnym newsie. Edycja pecetowa tego tytułu ma być zmieniona w stosunku do tej, którą znamy z Xboxów 360. W pełnej wersji gry znaleźć ma się ulepszony tryb multiplayer (z nowymi rodzajami rozgrywki), kampania dla pojedynczego gracza z planszami wydanymi tylko na komputerach osobistych, nowy rodzaj wojaka (ekspert do spraw komunikacji) oraz ulepszona grafika i SI przeciwników.

Nie chcemy już teraz mówić „obiecanki cacanki”, ale pamiętamy, że ostatnim razem też miało być pięknie a wyszło…sami przeczytajcie jak klikając w ten kawałek tekstu.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

5 KOMENTARZE

  1. Celowo nie kupiłwem GRAW 2 na X360 bo wiedziałem że na PC ta gra będzie po prostu lepsza. No i granie mychą – to jest to !

  2. Zobaczcie trailer z gry na PC,na stronie game trailers no po prostu kicha, grafa tak słaba ze szok,tekstury słabe. Grafa z Xbox360 jest o dwie klasy lepsza. Może i sterowanie lepsze ale grafa nie podskoczy.

    • Zobaczcie trailer z gry na PC,na stronie game trailers no po prostu kicha, grafa tak słaba ze szok,tekstury słabe. Grafa z Xbox360 jest o dwie klasy lepsza. Może i sterowanie lepsze ale grafa nie podskoczy.

      No sterowanie jest na 100% lepsze ;P Ja jak widziałem trailer to wszystko było jak najlepszym porządku, teksturki były równie wybornie co na X360.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here