INFORMACJA PRASOWA

Pełne polskie demo pojawi się na płycie dołączonej do Gazety Wyborczej już 12 grudnia. Ekskluzywna wersja przygotowana dla Gazety Wyborczej poza demo będzie posiadała pełne intro do gry autorstwa nominowanego do Oscara Tomasza Bagińskiego i studia Platige Image, teledysk zespołu Vader pt. Sword of the Witcher, filmy z rozgrywki oraz tapety.

Wiedźmin jest stworzoną przez rodzime studio CD Projekt RED grą RPG opartą na prozie Andrzeja Sapkowskiego, w której gracz wciela się w pogromcę potworów – Geralta z Rivii. Gra Wiedźmin, to nie tylko świetne dialogi i rozbudowana, wielowątkowa fabuła, ale także zaawansowany system walki i rozwoju postaci, który pozwala dopasować grę do preferencji każdego gracza.

Gra uzyskała bardzo wysokie oceny w polskich oraz zagranicznych pismach branżowych i serwisach poświeconych grom komputerowym, a w Polsce pobiła jużwszelkie rekordy sprzedaży. Teraz, grając w demo, każdy będzie mógł zapoznać się z produkcją polskiego studia CD Projekt RED.

Wiedźmin jest dostępny w polskich sklepach w cenie 99,90 zł, w pełnej polskiej wersji językowej.

Więcej o grze na stronie www.thewitcher.com

[Głosów:0    Średnia:0/5]

2 KOMENTARZE

  1. a dzisiaj w wyborczej był Painkiller :)To, że cd projekt woli współpracę z wyborczą niż pismami o grach wynika tylko z jednego faktu – wyborcza to tysiące czytanych codziennie egzemplarzy i możliwość łatwiejszego datrcia do jak najszerszego kręgu potencjalnych klientów na Wiedźmina. Z kolei pisma o grach mają niszowe i marginalne znaczenie – a co za tym idzie nikt z nimi na dużą skalę nie będzie współpracował. Ja osobiści epism o grach nie kupuje – przecież wszystko jest w internecie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here